Puklerz Mohorta - Krzysztof Masłoń - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Puklerz Mohorta (twarda)

Lektury kresowe

 • Promocja
  image-promocja

książka

Puklerz Mohorta, Lektury kresowe - opis produktu:


Puklerz Mohorta - o czym jest?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Puklerz Mohorta, od Krzysztof Masłoń. Puklerz Mohorta spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Krzysztof Masłoń. Nie będziesz żałował! Puklerz Mohorta i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Krzysztofa Masłonia tytułem nawiązuje do wielkiego rycerskiego rapsodu Wincentego Pola, `Mohort`. Opowiada o Kresach poprzez historię pisarzy i ich dzieł. Ale może ważniejsze od nazwisk, nawet najświetniejszych, są tutaj miejsca, takie jak Wilno i Lwów, Krzemieniec i Drohobycz, Stanisławów i Czortków.
I choć od 17 września 1939 roku znajdują się poza granicami Rzeczypospolitej, to pozostały w naszych sercach.
A dlaczego Kresy? Bo bez nich nie ma literatury polskiej, nie ma polskiej kultury, w ogóle nie ma życia w jego najczystszej, najpiękniejszej postaci, gdyż - jak wiemy od Broniewskiego - `poza Słowackim i Mickiewiczem jest [ono] w ogóle niczem`.

Puklerz Mohorta - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Puklerz Mohorta, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Puklerz Mohorta - Krzysztof Masłoń to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Puklerz Mohorta nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Puklerz Mohorta, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Krzysztof Masłoń i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!


Książka Puklerz Mohorta Lektury kresowe, pochodzi z wydawnictwa Zysk I S-Ka. Autorem książki jest Krzysztof Masłoń. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, literaturoznawstwo. Książka Puklerz Mohorta liczy 504 stron. Jej wymiary to 155x235. Oprawa jest twarda. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Puklerz Mohorta, Lektury kresowe

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 5 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: