SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Przeciwdziałanie suszy

Retencja wody w systemie zarządzania kryzysowego Polski

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo PWN
Data wydania 2021
Oprawa miękka
Liczba stron 250
  • Wysyłamy w 24h - 48h
  • Karta30 promocja z Inpost Pay

Opis produktu:

Na polskim rynku wydawniczym nie powstała jak dotychczas publikacja, która łączyłaby w sobie dwa elementy: retencję wody oraz system zarządzania kryzysowego jako elementy tożsame z przeciwdziałaniem powodzi, ochroną środowiska, rolnictwem w zakresie ograniczania zjawiska suszy. Publikacja Przeciwdziałanie suszy. Retencja wody w systemie zarządzania kryzysowego Polski przedstawia sposób budowy II filara zarządzania kryzysowego w Polsce, przeciwdziałania suszy, komplementarnego do istniejącego: przeciwdziałania powodzi. Książka ta przedstawia informacje w sposób jak najbardziej praktyczny, przez studia przypadków, dotyczące przykładowo: przeciwdziałaniu zagrożeniom powodziowym, przeciwdziałaniu suszy, lokalnym skażeniom środowiska, ochrony przeciwpożarowej. stworzeniu warunków przewagi konkurencyjnej Polski w obszarach rolnictwa, ochrony ludności, środowiska naturalnego. Publikację Przeciwdziałanie suszykierujemy do ekspertów rządowych i samorządowych, konsultantów ds. zarządzania kryzysowego, ochrony środowiska naturalnego, rolnictwa, gospodarki wodnej, ekonomii i prawa, inżynierów (środowiska, hydrologów, hydrotechników), administracji publicznej szczebla gminy, powiatu, województwa, państwa, rolników, ekologów i wszystkich zainteresowanych ochroną środowiska, zapobieganiem suszy, rozwojem ekonomicznym i rozwiązaniami w obszarze bezpieczeństwa, zarządzania kryzysowego.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki przyrodnicze,  geografia
Wydawnictwo: PWN
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2021
Wymiary: 150x235
Liczba stron: 250
ISBN: 9788301216153
Wprowadzono: 31.03.2021

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Przeciwdziałanie suszy, Retencja wody w systemie zarządzania kryzysowego Polski - Jarosław Gryz, Sławomir Gromadzki

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: