SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Wolters Kluwer
Oprawa twarda
Ilość stron 1340
  • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy
  • Inpost Pay z kodem PAY20 pod produktem

Opis produktu:

 Komentarz zawiera szczegółowe omówienie przepisów obowiązującej od 1 stycznia 2021 r. ustawy - Prawo zamówień publicznych, a także rozporządzeń wykonawczych do tego aktu. Uwzględnia zmiany wynikające z ustawy o zmianie ustawy o umowie koncesji na roboty budowlane lub usługi, ustawy - Prawo zamówień publicznych oraz niektórych innych ustaw.  Nowe przepisy wprowadzają wiele nowych obowiązków, m.in. związanych z dokonywaniem analiz przedprzetargowych czy ewaluacji niektórych kontraktów po ich zakończeniu. W publikacji szczegółowo, a zarazem w sposób praktyczny omówiono wszystkie instytucje komentowanej ustawy, uwzględniając każdy etap zamówień publicznych - od planowania poprzez przygotowanie, udzielenie oraz wykonanie zamówienia, jak również: - zasady oraz tryby udzielania zamówień krajowych i unijnych, - kontrolę udzielania zamówień publicznych, - środki ochrony prawnej, - organy właściwe w sprawach w niej uregulowanych.
Komentarz uwzględnia orzecznictwo Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych i Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej oraz doświadczenia dotychczasowej praktyki w zakresie zachowującym ich aktualność na gruncie nowych przepisów. Pomaga poruszać się po ustawie i jej nowych rozwiązaniach prawnych, zawiera także wytyczne pomocne w przygotowaniu i przeprowadzeniu postępowania na wybór wykonawcy ze szczególnym zwróceniem uwagi na różnice w podejściu do procedur między dotychczasowymi i nowymi przepisami.
 Publikacja przeznaczona jest dla zamawiających oraz wykonawców, a także dla adwokatów i radców prawnych występujących przed Krajową Izbą Odwoławczą.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki społeczne,  prawo,  handlowe i gospodarcze
Wydawnictwo: Wolters Kluwer
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Wymiary: B5
Ilość stron: 1340
ISBN: 978-83-8223-242-4
Wprowadzono: 22.03.2021

Andrzela Gawrońska-Baran, Paweł Wójcik, Adam Wiktorowski, Ewa Wiktorowska - przeczytaj też

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Prawo zamówień publicznych Komentarz - Andrzela Gawrońska-Baran, Paweł Wójcik, Adam Wiktorowski, Ewa Wiktorowska

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: