SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Novae Res
Oprawa miękka
Liczba stron 228

Opis produktu:

Jak zrozumieć siebie, własnych pracowników i zwiększyć efektywność działania firmy.W Pięciu wymiarach człowieka autorzy - psycholodzy organizacji - z ponad czterdziestoletnią praktyką doradczą, dzielą się doświadczeniami i solidną wiedzą naukową. Tytułowe pięć wymiarów człowieka (temperament, osobowość, motywacja do pracy, kompetencje behawioralne, repertuar taktyk wpływu), ma duży wpływ na sprawność działania człowieka w pracy i nie tylko. Jeśli chcesz mieć świadomość tego, na jakim stanowisku dana osoba się sprawdzi i spełni, w jaki sposób ją motywować oraz jak poprawić jakość pracy osób zatrudnionych już w organizacji, sięgnij po książkę i zdobądź wyjątkową wiedzę.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: Nauki humanistyczne,  Psychologia,  Nauki społeczne,  Socjologia,  książki o związkach,  Poradniki,  Komunikacja interpersonalna,  Samodoskonalenie,  Zdrowie
Wydawnictwo: Novae Res
Oprawa: miękka
Wymiary: 130x210
Liczba stron: 228
ISBN: 9788383132433
Wprowadzono: 06.01.2023

RECENZJE - książki - Pięć wymiarów człowieka - Ambroziak Darek, Wekselberg Victor, Wasilewski Jacek

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: