SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Okruchy Jadeitu / Szlifierz z Janloonu Saga o Zielonych Kościach Prequel (twarda)

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Mag
Data wydania 2023
Oprawa twarda
Ilość stron 272
  • Wysyłamy w 24h - 48h
  • Inpost Pay z kodem PAY20 pod produktem

Opis produktu:

Fonda Lee wraca do świata popularnej Sagi o Zielonych Kościach w czterech prequelowych opowiadaniach, opowiadających o młodych latach członków rodzin Kaulów i Aytów, a także w nowej, niezależnej noweli.

`Czarownica i jej przyjaciółka“

Nim Ayt Mada została bezlitosną filar klanu Góra, była sierotą, która nie miała w szkole żadnych przyjaciół poza Aun Ure, nastoletnią dziewczyną, której wszyscy bali się jako sławnej skrytobójczyni, choć marzyła tylko o prostym życiu.

`Nie tylko krew“

Nim Kaul Lan został dziedzicem klanu Bez Szczytów, rzucił swemu dziadkowi, klanowemu patriarsze, wyzwanie, by ocalić chłopca, który stracił wszystko.

`Lepsze niż jadeit`

Nim Kaul Hilo i Maik Wen wzięli ślub, były młodą parą zmagającą się z wieloma przeciwieństwami - członek najpotężniejszej w klanie rodziny zielonych kości i kamiennooka dziewczyna z rodziny, która okryła się hańbą.

`Wnuczka kormoran“

Nim Kaul Shae opuściła Kekon, by po kilku latach na niego wrócić, była ulubienicą dziadka... a także śmiałą informatorką zagranicznego wywiadu.

`Szlifierz z Janloonu“

Pulo Oritono jest zwykłym uczniem szlifierza, marzącym o zdobyciu klanowego patronatu i otworzeniu własnego interesu. Jego plany są jednak zagrożone, ponieważ z warsztatu, w którym pracuje, skradziono bezcenną jadeitową broń.

Pulo ma trzy dni na to, by znaleźć złodzieja, odzyskać jadeit i zwrócić go osobie, do której należy, jeśli chce uratować swe perspektywy, bliskich sobie ludzi, a nawet własne życie. Ta desperacka misja zaprowadzi go do starych porachunków i głębokiej korupcji, sprawiając, że zwątpi we wszystko, co - jak mu się zdawało - wiedział.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: fantastyka,  fantasy,  Science-fiction,  światy alternatywne,  książki na jesienne wieczory,  książki o czarownicach
Wydawnictwo: Mag
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 10x10
Ilość stron: 272
ISBN: 9788367793377
Wprowadzono: 09.11.2023

RECENZJE - książki - Okruchy Jadeitu / Szlifierz z Janloonu Saga o Zielonych Kościach Prequel - Fonda Lee

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: