Odzyskać czas - Bożena Kowalkowska - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Odzyskać czas (miękka)

Jak zrobić porządki w kalendarzu, pracy, głowie i wreszcie mieć czas na życie

  • Promocja
    image-promocja

książka

Odzyskać czas, Jak zrobić porządki w kalendarzu, pracy, głowie i wreszcie mieć czas na życie - opis produktu:

To Ty masz kontrolować swój czas, a nie on ciebie.

Dobre rady są naprawdę dobre, gdy są sprawdzone na własnej skórze. Bożena Kowalkowska od lat uczy biznesmenów, artystów, ale i gospodynie domowe, jak planować pracę i zarządzać czasem, a zna temat od podszewki, bo sama nieraz była w kryzysie czasowym, z którego wyszła krok po kroku.

Dzięki tej książce nauczysz się jak ustalać priorytety i cele, jak stworzyć koszyk zadań i odchudzić listę obowiązków oraz jak zmienić złe nawyki w dobre. Już nigdy nie ogarnie Cię chaos i związany z tym stres. Raz na zawsze ustalisz swój zawodowy, osobisty i rodzinny kalendarz, poznasz siedem zasad szczęśliwego człowieka, a ich lista zaczyna się od najważniejszej - przyjemności. Żeby być szczęśliwym człowiekiem i móc doświadczać radości, trzeba mieć na to czas - to właśnie w wolnych chwilach, a nie podczas intensywnej pracy przychodzą do głowy najgenialniejsze pomysły. Odzyskaj więc czas i rozwiń swój potencjał!

Uwierz w moc praktycznych działań i prostych rozwiązań. Poznaj metodę małych kroków, drobnych impulsów lub inspiracji, które mogą dać początek całej lawinie fundamentalnych zmian. Jeśli dzięki przeczytaniu tej książki znajdziesz w sobie chęć do wprowadzenia choćby jednej małej zmiany, to znaczy, że już odniosłeś sukces.

Książka Odzyskać czas Jak zrobić porządki w kalendarzu, pracy, głowie i wreszcie mieć czas na życie, pochodzi z wydawnictwa Wielka Litera. Autorem książki jest Bożena Kowalkowska. Należy do gatunków: poradniki, interpersonalne, samodoskonalenie. Książka Odzyskać czas liczy 216 stron. Jej wymiary to 208x243. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Odzyskać czas, Jak zrobić porządki w kalendarzu, pracy, głowie i wreszcie mieć czas na życie

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: