SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Naklejkowe zabawy Marvel Spidey i superkumple

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Olesiejuk
Data wydania 2023
Oprawa miękka
Liczba stron 72

Opis produktu:

Misja: naklejanie! Ta książka powstała z myślą o dzieciach, które lubią prawdziwe wyzwania. Tutaj każde zadanie to wyklejanie. Trzeba wytężyć wzrok w poszukiwaniu właściwych elementów, a potem uzupełniać nimi ilustracje. ?Naklejkowe zabawy? to także świetna okazja, by poznać lepiej Pajęczą Drużynę, trójkę superbohaterów, którym nie straszne żadne wyzwanie. Gdy Spidey, Ghosty i Miles ruszają na misję, nic ich nie powstrzyma. Jakimi pojazdami jeżdżą? Kto im pomaga? Z kim walczą? Jakie mają supermoce? Różnorodne zadania zawarte w tej książce rozwijają spostrzegawczość dziecka, wprowadzając podstawowe ćwiczenia, takie jak dostrzeganie różnic czy wskazywanie kolorów lub przeciwieństw. To także mnóstwo aktywizacji kształcących u dziecka zdolności manualne. Dzięki naklejkom wielokrotnego użytku można odklejać i ponownie przyklejać elementy, aż do perfekcji i ćwiczyć sprawność paluszków, bez obaw, że naklejka znajdzie się w niewłaściwym miejscu. Kolorowe scenki rozwijają kreatywność i dają pole wyobraźni. Wszystko to gwarantuje wspaniałą zabawę.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: Strefa Disney,  Marvel,  Sezonowe promocje,  Spider-Man
Kategoria: dla dzieci,  Książki edukacyjne,  Gry, zabawy, łamigłówki,  Książki kreatywne i aktywizujące,  wycinanki, wyklejanki, naklejki
Wydawnictwo: Olesiejuk
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 10x10
Liczba stron: 72
ISBN: 9788383156903
Wprowadzono: 03.10.2023

RECENZJE - książki - Naklejkowe zabawy Marvel Spidey i superkumple - Aline Lemay

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: