SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Lil i Put Parada przypałów

Lil i Put Tom 5

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

Opis produktu:

Piąty tom humorystycznej opowieści fantasy dla odbiorcy w każdym wieku. Tym razem album zawiera zbiór wielu jedno- oraz kilkustronicowych opowieści, z których większość ukazała się w ciągu ostatnich kilku lat na łamach magazynu Nowa Fanstatyka. Jest także sześć zupełnie nowych wcześniej niepublikowanych historii! Put przeżyje kryzys egzystencjalny, będzie zaczytywał się w książkach i odda się melomanii. Lil postanowi ujeżdżać trolla i poszczyci się celnym strzałem z łuku! Obaj bohaterowie trafią też między innymi na wyspę skarbów, do raju oraz do aresztu za zakłócanie ciszy nocnej, otrzymają mandat i kupią kamień filozoficzny z przeceny! Miksja zajmie się wywoływaniem sił nadprzyrodzonych i znów natknie się na krasnoludy! Morbinka będzie szukać ciszy i spokoju. Słodkie lenistwo, straszne potwory, potyczki z krasnoludami, niebezpieczne podróże i mnóstwo głupich pomysłów jednym słowem zwykłe, szare życie w świecie fantasy! Scenariusz komiksu napisał Maciej Kur, absolwent warszawskiej ASP, współautor seriali animowanych i filmów dokumentalnych. Rysunki są dziełem innego absolwenta warszawskiej ASP ilustratora, malarza i twórcy murali Piotra Bednarczyka. Obaj Panowie są także autorami kontynuacji kultowej serii Janusza Christy Kajko i Kokosz. Komiks nagrodzony w pierwszej edycji Konkursu im. Janusza Christy na komiks dla dzieci.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwa: Egmont
Kategoria: komiks,  dla dzieci,  fantasy
Wydawnictwo: Egmont
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2020
Wymiary: 215x290
Liczba stron: 48
ISBN: 9788328158412
Wprowadzono: 17.09.2020

Maciej Kur, Piotr Bednarczyk - przeczytaj też

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Lil i Put Parada przypałów, Lil i Put Tom 5 - Maciej Kur, Piotr Bednarczyk

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 3 oceny )
 • 5
  1
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

ilo99

ilość recenzji:2451

10-11-2020 20:59

Jak ten czas leci?! To już piąta część przygód małoludów Lila i Puta, a wydawałoby się, że jeszcze nie dawno czytałam pierwszy tom. I jak zwykle czas spędzony z nimi jest przyjemny. Nawet pomimo tego, że zajmują się głównie niczym. A szczególnie warcholstwem i burdami w knajpach. Put wręcz książkę na ten temat znalazł. I próbował ją czytać. Czasami grają w karty. Znaczone. I wygrywają. Czasem umilają społeczeństwu czas śpiewem i grą, dopóki rzeczone społeczeństwo się nie zdenerwuje. ?Zdarza im się również obserwować chmury. I przeżywać różne przygody z Miksją, ich elfią przyjaciółką. Jednym słowem - sama radość. Mam tylko niejakie obawy, że ci starsi czytelnicy bawić się będą lepiej. Lecz i tak polecam. 

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?

R

ilość recenzji:1

6-10-2020 14:38

Konkurs imienia Janusza Christy wyłania historie, która bawią, uczą i nie raz potrafią zachwycić swoją szatą graficzną. Kolejny cykl który przypadł do gustu jurorom to ?Lil i Put?, a szósty tom nosi tytuł ?Parada przypałów?.

O komiksie możemy przeczytać, że:
Piąty tom humorystycznej opowieści fantasy dla odbiorcy w każdym wieku.
Put przeżyje kryzys egzystencjalny, będzie zaczytywał się w książkach i odda się melomanii. Lil postanowi ujeżdżać trolla i poszczyci się celnym strzałem z łuku! Obaj bohaterowie trafią też między innymi na wyspę skarbów, do raju oraz do aresztu za zakłócanie ciszy nocnej, otrzymają mandat i kupią kamień filozoficzny z przeceny! Miksja zajmie się wywoływaniem sił nadprzyrodzonych i znów natknie się na krasnoludy! Morbinka będzie szukać ciszy i spokoju. Słodkie lenistwo, straszne potwory, potyczki z krasnoludami, niebezpieczne podróże i mnóstwo głupich pomysłów ? jednym słowem zwykłe, szare życie w świecie fantasy!

Kolejny przykład komiksu który powinien trafić do odbiorcy w każdym wieku. Oczywiście dzieci będą zachwycone, a to zasługa zabawnych przygód i całkiem niezłych ilustracji, Czytajcie dzieciom właśnie takie książeczki!

Czy recenzja była pomocna?