Książę Niezłomny - Serge Ouaknine - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Książę Niezłomny

  • Promocja
    image-promocja

książka

Książę Niezłomny - opis produktu:

Serge Ouaknine reżyser teatralny, artysta plastyk, autor i wykładowca uniwersytecki. Studiował w paryskiej cole nationale suprieure des Arts Dcoratifs oraz na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W 1966 roku został stażystą w Teatrze Laboratorium we Wrocławiu. Obrana droga artystyczno-intelektualna pozwoliła mu na łączenie działań z dziedziny reżyserii, malarstwa, badań międzykulturowych oraz poszukiwań z pogranicza sztuk plastycznych i teatru. Wyreżyserował czterdzieści spektakli oraz operę. Jest autorem licznych scenariuszy teatralnych i filmowych, zbioru wierszy, tomu opowiadań oraz około dwustu pięćdziesięciu publikacji.
Prowadził warsztaty artystyczne i teatralne w Argentynie, Brazylii, Francji, Izraelu, Kanadzie, Kolumbii, Maroku, Meksyku, USA i we Włoszech. Ekspert w dziedzinie wielojęzycznych wydarzeń teatralnych opartych na koncepcji teatru nomadycznego. W 2009 roku został uhonorowany odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej za osiągnięcia artystyczne i akademickie, które przyczyniły się do poszerzenia wiedzy o polskiej kulturze i procesie twórczym Jerzego Grotowskiego.

Książę Niezłomny - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Książę Niezłomny, od Serge Ouaknine. Książę Niezłomny spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Serge Ouaknine. Nie będziesz żałował! Książę Niezłomny i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Książę Niezłomny pochodzi z wydawnictwa Instytut im. Jerzego Grotowskiego. Autorem książki jest Serge Ouaknine. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, językoznawstwo, kulturoznawstwo, film, sztuka, teatr. Książka Książę Niezłomny liczy 141 stron. Jej wymiary to 210x280. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki humanistyczne,  językoznawstwo,  kulturoznawstwo,  film,  sztuka,  teatr
Wydawnictwo: Instytut im. Jerzego Grotowskiego
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2011
Wymiary: 210x280
Ilość stron: 141
ISBN: 9788361835608
Wprowadzono: 21.03.2022

RECENZJE - książki - Książę Niezłomny - Serge Ouaknine

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: