Kolorowe uśmiechy - Krystyna Hammele - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
 • Promocja
  image-promocja

książka

Kolorowe uśmiechy - opis produktu:

`Czy już znasz magiczną moc uśmiechu?

Piękna, letnia pogoda to przede wszystkim zasługa ciepłych promieni Słonka. Deszcz natomiast zwykle sprawia, że dzieci siedzą w domach i się nudzą. Ale przecież on też jest bardzo potrzebny: to dzięki niemu rosną wszystkie rośliny na świecie, a ludzie i zwierzęta korzystają z dostarczanej przez niego wody. Choć Deszcz i Słonko tak bardzo różnią się od siebie, razem potrafią stworzyć niesamowite rzeczy - takie jak tęcza, która zachwyca swoimi kolorami i ma moc podnoszenia na duchu.
Chwyć za ręce Deszcz i Słonko i przekonaj się wraz z nimi, że różnice, które nas dzielą, pomagają w zrozumieniu świata, a prawdziwą przyjaźń można zbudować tylko wtedy, gdy ma się otwarte serce i uśmiech na twarzy.
- A czy ty przedwczoraj przypadkiem nie zapomniałeś zmienić sitka i zamiast drobnego deszczyku zrobiłeś wielką ulewę? - Słonko nie pozostało dłużne.
- Bo, bo... zgubiłem gdzieś to drobne sitko - tłumaczył się cichutko Deszcz.
- Przestańmy się kłócić, lepiej zróbmy coś razem - powiedziało pojednawczym tonem Słonko, bo nie chciało się spierać ze swoim najlepszym przyjacielem.
- Dobry pomysł - zgodził się Deszcz i już prawie zapomniał, że był smutny, bo bardzo lubił bawić się ze Słonkiem.`

Książka Kolorowe uśmiechy pochodzi z wydawnictwa Novae Res Wydawnictwo Innowacyjne. Autorami książki są Krystyna Hammele, Małgorzata Kaczmarek. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dziecięca. Książka Kolorowe uśmiechy liczy 36 stron. Jej wymiary to 215x300. Oprawa jest twarda. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Kolorowe uśmiechy

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 4 oceny )
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: