SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo Studio Emka
Oprawa miękka
Liczba stron 316

Opis produktu:

Szukasz nowej drogi do osiągnięcia sukcesu w biznesie i życiu? Słynna książka Dale`a Carnegie Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi została przetłumaczona na ponad 30 języków i sprzedana w milionach egzemplarzy. Jest pełna prostych rad, które wydobywają ukrytą w nas ludzką mądrość. Podaje taktykę, którą możesz wykorzystać, by posunąć się naprzód w swojej karierze, związkach i innych aspektach życia. Ta książka nie tylko pomoże ci zwiększyć sukces, ale także dostarczy Ci niesamowitych wrażeń, gdy zastosujesz te pomysły! To absolutna klasyka literatury biznesowej, która przedstawia zasady skutecznego porozumiewania się z innymi ludźmi.

Jak rozwijać umiejętności interpersonalne?


W książce Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi Dale Carnegie prezentuje szereg konkretnych technik i przykładów, które pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności interpersonalne. Autor zachęca do nauki nazwisk i zwracania się do ludzi po imieniu, czego efektem jest wrażenie, że osoba ta ma dla nas znaczenie i jest ważna. Carnegie podpowie Ci również, jak skutecznie możesz rozwiązywać konflikty i unikać krytyki, co pozwala na uniknięcie sporów i nawiązywanie pozytywnych relacji.

Poznaj istotę relacji międzyludzkich


Czy chcesz nawiązać silniejsze relacje z ludźmi wokół siebie? Jak zdobywać przyjaciół i zjednać sobie ludzi skupia się na kilku kluczowych zasadach. Interesując się tym, co mówią inni, wyrażając wdzięczność i szacunek oraz stosując pozytywne techniki komunikacji, możesz stworzyć silne i trwałe więzi. Autor podkreśla, że słuchanie i zainteresowanie się tym, co mówi druga osoba, jest kluczem do nawiązania pozytywnej relacji. Kolejną ważną zasadą jest umiejętność wyrażania uznania i szacunku dla innych, co pomaga budować pozytywny wizerunek i zjednywać sobie ludzi.

Jak zdobywać przyjaciół i zjednać sobie ludzi - kto powinien przeczytać?


Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi autorstwa Dale`a Carnegie jest skierowana do szerokiego grona czytelników. Pragniesz usprawnić swoje relacje z innymi ludźmi oraz zdobyć umiejętności społeczne, które pozwolą Ci osiągnąć sukces w życiu? Ta ponadczasowa pozycja to świetny poradnik dla osób, które pragną poszerzyć swoją wiedzę na temat psychologii międzyludzkiej oraz rozwijać umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: bestsellery,  Książki na prezent 🎁,  Dzień Kobiet 🌷,  książki na wakacje
Kategoria: książki o przyjaźni,  książki o związkach,  poradniki,  interpersonalne,  samodoskonalenie
Wydawnictwo: Studio Emka
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 115x180
Liczba stron: 316
ISBN: 9788367107020
Wprowadzono: 16.02.2023

RECENZJE - książki - Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Dale Carnegie

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.8/5 ( 26 ocen )
 • 5
  23
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Andrzej Pietrucha

ilość recenzji:7

brak oceny 14-10-2013 11:44

Bardzo dobra książka - polecam wszystkim, którzy czują, że mają jakiekolwiek problemy w kontaktach międzyludzkich. Czy to na polu osobistym, rodzinnym lub towarzyskim, czy w kontaktach na tle zawodowym. Dale Carnegie przedstawia niby proste, wszystkim wydające się za oczywiste wskazówki, które jednak po głębszej analizie mogą zaskakiwać. Nagle dochodzimy do wniosku, ze to wszystko wiedzieliśmy, ale z jakiegoś powodu nigdy nie stosowaliśmy. To świetna pozycja dla wszystkich, jeśli wydaje Ci się, że nie potrzebujesz tej ksiązki i tak ją przeczytaj, na pewno cos mozesz poprawic :) . Polecam!!!

Czy recenzja była pomocna?