SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Dale Carnegie - biografia

Dale Carnegie był amerykańskim pisarzem z zakresu psychologii i historii, a także znaczącą postacią w dziedzinie samorozwoju i umiejętności interpersonalnych. Urodził się 24 listopada 1888 roku na farmie w Maryville, w stanie Missouri. Carnegie wychowywał się w okolicach Bedison, na południowy wschód od Maryville, i uczęszczał do wiejskich szkółek Rose Hill i Harmony. Zmarł 1 listopada 1955 roku w Nowym Jorku

Dale Carnegie - autor książek


Dale Carnegie znany jest przede wszystkim jako autor książek z zakresu samorozwoju i umiejętności interpersonalnych. Jego prace cieszyły się dużym uznaniem i popularnością. Carnegie specjalizował się w radzeniu sobie z ludźmi oraz w sztuce przekonywania. Jego najsłynniejsza książka - Jak zdobywać przyjaciół i zjednywać sobie ludzi została wydana po raz pierwszy w 1936 roku i stała się międzynarodowym bestsellerem. Publikacja ta skupiała się na komunikacji i umiejętności interpersonalnych.

Klucz do samodoskonalenia


Jego dziedzictwo w dziedzinie rozwoju osobistego i komunikacji nadal pozostaje ważne i wpływowe. Książki amerykańskiego autora są często cytowane i wykorzystywane w dzisiejszych czasach. Carnegie odegrał znaczącą rolę w pomaganiu innym w osiąganiu sukcesu osobistego i zawodowego poprzez rozwijanie umiejętności interpersonalnych i budowanie zdrowych relacji z innymi ludźmi. Cytaty i zasady Dale'a Carnegiego nadal są stosowane przez wiele osób na całym świecie, aby doskonalić swoje umiejętności społeczne i osiągać sukces w różnych dziedzinach życia. Jego wpływ na psychologię, samorozwój i sztukę przekonywania jest trwały i nadal inspiruje wielu ludzi do samodoskonalenia.Dzięki swojej twórczości, Dale Carnegie pozostaje bezsprzecznym autorytetem dla wszystkich zainteresowanych rozwijaniem umiejętności interpersonalnych, zdobywaniem pewności siebie i osiąganiem sukcesu w relacjach z innymi ludźmi.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 52 książek, których autorem jest: Dale Carnegie. Dostępne formaty: miękka, twarda.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: poradniki, nauki humanistyczne, poradniki, nauki społeczne, ekonomia i biznes, Książki na prezent 🎁, bestsellery, bestsellery wszech czasów, Bestsellery.

Na książki autora Dale Carnegie mamy rabaty sięgające do 34%.
... ...
Zobacz więcej produktów