SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

Opis produktu:

Doktor Joe Dispenza udowadnia, że każdy z nas posiada nadprzyrodzone zdolności. I może zmienić swój mózg tak, aby stać się twórcą własnej przyszłości. A także osiągnąć prawdziwe szczęście. Kieruje się przekonaniem, że wszyscy mamy nieograniczony potencjał, pozytywną energię i niesamowite możliwości. W swoich książkach łączy najnowsze i najgłębsze naukowe badania ze starożytną mądrością. Udowadnia, że zwykli ludzie mogą robić niezwykłe rzeczy i uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał. Podpowiada, jak otworzyć się na neuronaukę, duchowość, rzeczywistość kwantową i mistyczne rejony, aby wpłynąć na procesy chemiczne w mózgu. Uczy, jak wykorzystać potęgę własnego umysłu i tym samym wpłynąć na swój rozwój osobisty i rozwój duchowy. A także zmianę swojego życia w pozytywny i trwały sposób. W książce zamieszcza instrukcje oraz medytacje. Dzięki nim krok po kroku wyzwolisz większy potencjał swojego ciała, zdrowia i związków, a w rezultacie całego życia. Praktyczne terapie i porady umożliwiają jednocześnie realizację wyznaczonego celu we własnym tempie.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: bestsellery,  Książki na prezent 🎁
Kategoria: ezoteryka i parapsychologia,  rozwój duchowy,  poradniki,  samodoskonalenie
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 145x205
Liczba stron: 564
ISBN: 9788383010465
Wprowadzono: 28.06.2022

RECENZJE - książki - Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał - Joe dr Dispenza

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

2.9/5 ( 59 ocen )
 • 5
  9
 • 4
  7
 • 3
  18
 • 2
  19
 • 1
  6

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Aleksandra berc.

ilość recenzji:1

1-09-2022 15:01

Zweryfikowany zakup

Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w naszym sklepie.

Bardzo przyjemna książka , obowiązkowo dla kazdego .Dzięki tej książce dowiesz się jak wpływać na swoją rzeczywistość, rozwój duchowy i osobisty, by stać się twórcą własnej przyszłości. Odkryjesz nieograniczone możliwości umysłu i uwolnisz swój nadprzyrodzony potencjał! Znajdziesz klucz do wprowadzenia pozytywnych zmian i szczęścia w swoim życiu. Doktor Joe Dispenza udowadnia, że każdy z nas posiada nadprzyrodzone zdolności. I może zmienić swój mózg tak, aby stać się twórcą własnej przyszłości. A także osiągnąć prawdziwe szczęście. Kieruje się przekonaniem, że wszyscy mamy nieograniczony potencjał, pozytywną energię i niesamowite możliwości. W swoich książkach łączy najnowsze i najgłębsze naukowe badania ze starożytną mądrością.

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?