Jak mniej się męczyć w zwyczajnym świecie - Christel Petitcollin - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Jak mniej się męczyć w zwyczajnym świecie

Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych

 • Promocja
  image-promocja
 • Nowość
  image-nowość

książka

Jak mniej się męczyć w zwyczajnym świecie, Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych - opis produktu:


Jak mniej się męczyć w zwyczajnym świecie - o czym jest?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Jak mniej się męczyć w zwyczajnym świecie, od Christel Petitcollin. Jak mniej się męczyć w zwyczajnym świecie spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Christel Petitcollin. Nie będziesz żałował! Jak mniej się męczyć w zwyczajnym świecie i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Pewnego dnia Christel Petitcollin, autorka bestsellerowych książek o nadwydajności mentalnej, zadała swoim czytelnikom pytanie: `Gdyby ktoś mógł wam wyjaśnić, jak wygląda świat widziany oczami zwyczajnej, neurotypowej osoby, czego chcielibyście się o nim dowiedzieć i co pragnęlibyście w nim zobaczyć?“. Na podstawie ich odpowiedzi powstała ta książka.

- Czujesz czasem przytłoczenie lub frustrację ludźmi wokół siebie?
- Drażnią cię banalne rozmowy o niczym?
- Wydaje ci się, że wszyscy wokół wiedzą, o co chodzi w danej sytuacji i tylko ty się w niej nie odnajdujesz?
- Uważasz, że reguły, zgodnie z którymi zbudowany jest ten świat, są niesprawiedliwe, bezsensowne i zupełnie do ciebie nie pasują?
- Nie mieścisz się w żadnych schematach, w których zwykli ludzie wydają się tak dobrze funkcjonować?

Nic dziwnego! Wiele osób nadwydajnych mentalnie i wysoko wrażliwych zupełnie nie odnajduje się w neurotypowym świecie. Okazuje się jednak, że każdy z nas może w nim żyć szczęśliwie. Wystarczy nieco lepiej go poznać ...
Oto lektura wyjaśniająca schematy `normalnego“ myślenia. Dzięki wytłumaczeniu subtelnych różnic między światem osób wysoko wrażliwych i nadwydajnych mentalnie a światem ludzi zwyczajnych pomoże ona odnaleźć się w świecie każdemu, kto myśli zbyt wiele i czuje się często niezrozumiany. Jeśli chcesz w końcu zrozumieć komunikaty wysyłane przez otoczenie, zdobyć kod do rzeczywistości i poczuć się dobrze w towarzystwie osób neurotypowych, koniecznie ją przeczytaj.
`Często czuję się kompletnie niedopasowana do świata. W mojej głowie wciąż kłębi się tysiąc myśli i pytań. A w głowach innych? Jak myślą ci, którzy nie są nadwydajni mentalnie ani wysoko wrażliwi? Dzięki Christel Petitcollin wreszcie to zrozumiałam i dobrze się wśród nich poczułam. Co za ulga...`
Maja, 22 lata
`Wiem, że łatwo udzielają mi się nastroje innych i czasem wolałabym się od nich oddzielić, żeby nie brać tego bagażu na siebie. Jednocześnie czuję, że nikt mnie nie rozumie i trudno mi znaleźć prawdziwych przyjaciół. A przy tym wiem, że muszę się dostosować. To wszystko często odbiera mi radość z życia... Dlatego bardzo ucieszyła mnie ta książka. Stała się moim pasem bezpieczeństwa i przewodnikiem z dedykacją.`
Ania, 36 lat

Więcej książek z tej serii

Jak mniej się męczyć w zwyczajnym świecie - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Jak mniej się męczyć w zwyczajnym świecie, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Jak mniej się męczyć w zwyczajnym świecie - Christel Petitcollin to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Jak mniej się męczyć w zwyczajnym świecie nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Jak mniej się męczyć w zwyczajnym świecie, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Christel Petitcollin i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!


Książka Jak mniej się męczyć w zwyczajnym świecie Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych, pochodzi z wydawnictwa Feeria. Autorem książki jest Christel Petitcollin. Należy do gatunków: poradniki, interpersonalne, samodoskonalenie. Książka Jak mniej się męczyć w zwyczajnym świecie liczy 230 stron. Jej wymiary to 143x205. Oprawa jest miękka. Jak mniej się męczyć w zwyczajnym świecie jest częścią serii Jak myśleć. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Jak mniej się męczyć w zwyczajnym świecie, Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: