SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Oprawa twarda
Liczba stron 289
  • Wysyłamy w 24h
  • Karta30 promocja z Inpost Pay

Opis produktu:

Książka pt. Glacjał i peryglacjał Europy Środkowej dedykowana jest prof. dr hab. Marii Łanczont - wybitnej badaczce zagadnień peryglacjalnych, w tym zwłaszcza korelacji stratygraficznej lessów pogranicza polsko-ukraińskiego. W pierwszej części publikacji przedstawiono jej osiągnięcia naukowe. Drugą część stanowi zbiór kilkudziesięciu oryginalnych prac, prezentujących najważniejsze wyniki interdyscyplinarnych badań naukowych prowadzonych na obszarze Europy Środkowej. Krajowe i międzynarodowe zespoły badawcze przedstawiły najnowsze odkrycia dotyczące paleogeografii i stratygrafii czwartorzędu Polski i Ukrainy oraz geoarcheologii. Książka jest szczególnym podziękowaniem dla Pani Profesor za wieloletni trud koordynacji interdyscyplinarnych badań i współtworzenie międzynarodowe-go forum naukowego w Europie Środkowej.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki przyrodnicze,  geografia
Wydawnictwo: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Wymiary: 176 x 250
Liczba stron: 289
ISBN: 978-83-227-9496-8
Wprowadzono: 25.09.2021

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Glacjał i peryglacjał Europy Środkowej - Radosław Dobrowolski, Grzegorz Janicki, Anna Orłowska, Beata Hołub

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: