SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Dawno temu w Warszawie (twarda)

Ślepnąc od świateł Tom 2

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

Opis produktu:

Nowa historia w starym mieście. Warszawa nie skrywa już żadnych tajemnic. Ujawnia najmroczniejsze sekrety. Jakub Żulczyk w kontynuacji Ślepnąc od świateł, zabierze czytelników do świata pełnego brudu i zła.

W potrzasku


Drugi tom Ślepnąc od świateł rozgrywa się w Warszawie w samym środku pandemicznych obostrzeń. W czasach wielkich napięć, nie tylko na linii obywatele-rząd, ale także wśród samych mieszkańców miasta. W trakcie lockdownu, osoby zamknięte w domach mają okazję przyjrzeć się rzeczom, na które zwykle nie zwracali uwagi. Dawno temu w Warszawie analizuje skomplikowane relacje międzyludzkie, które zostały wystawione na próbę. Lockdown zamknął ludzi w domach, nie tylko fizycznie, ale też psychicznie. Bez możliwości swobodnego poruszania się po otwartej przestrzeni, niejednokrotnie zakleszczonych w niewielkim mieszkaniu. Niepokojące informacje lejące się strumieniami z każdego medium nie przynoszą nadziei na szybką zmianę.

Dobry, zły i zamknięty


Niektórzy ludzie, tacy jak Marta Pazińska, dostrzegają jednak nie tylko swoje kłopoty, ale próbują także rozwiązać problemy innych ludzi. Samotni, opuszczeni i bezbronni - oni według niej zasługują na większą opiekę. Natomiast przyczyna tego wielkiego kryzysu wciąż jest dla niej zagadką. Dawno temu w Warszawie oświetla mrok, w którym po cichu po władzę idą ci, którzy do tej pory pozostawali niewidoczni. Ruszyli po nią, jak po swoje, nie zważając na nikogo. W kontynuacji Ślepnąc od świateł Wisła staje się potokiem brudu i zła, jaki płynie przez całą Warszawę.

Otwarcie świeżych ran


Jakub Żulczyk wyjmuje asa z rękawa i kładzie na stół następcę bestsellerowej pozycji pt. Ślepnąc od świateł. Ten thriller psychologiczny wstrząsnął czytelnikami. Dawno temu w Warszawie ponownie wzbudzi w odbiorcach poczucie niepokoju.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: kryminał,  polskie kryminały,  książki na jesienne wieczory,  sensacja,  thriller,  psychologiczny
Wydawnictwo: Świat Książki
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 140 x 220
Liczba stron: 800
ISBN: 9788382892352
Wprowadzono: 06.09.2023

RECENZJE - książki - Dawno temu w Warszawie, Ślepnąc od świateł Tom 2 - Jakub Żulczyk

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: