Cztery Umowy. Droga do wolności osobistej - Don Miguel Ruiz - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Cztery Umowy. Droga do wolności osobistej

książka

Cztery Umowy. Droga do wolności osobistej - opis produktu:

Cztery umowy to wyjątkowy przewodnik po drodze do prawdziwej wolności i harmonii. Autor odkrywa źródło przekonań i zachowań, które nas ograniczają i odbierają prawdziwą radość życia i opierając się na mądrości starożytnych Tolteków, podaje skuteczne sposoby, które z dnia na dzień mogą odmienić życie każdego z nas. Niby oczywiste, a jednak często nieuświadomione zasady będące umowami, które powinniśmy zawrzeć sami z sobą, stanowią klucz do prawdziwego spokoju ducha i szczęścia. Przeczytaj Cztery umowy i już od dziś: Szanuj swoje słowo Nie bierz niczego do siebie Nie zakładaj niczego z góry Rób wszystko najlepiej, jak potrafisz - i bądź szczęślwy NAPRAWDĘ!

Don Miguel Ruiz jest wywodzącym się z Meksyku szamanem i jednym z najbardziej znanych nauczycieli tolteckich. Castaneda pisał książki o Toltekach, natomiast Don Miguel naprawdę odkrył te nauki dla ludzi z naszej cywilizacji. Don Miguel jest nagualem i głównym przedstawicielem tolteckiej szkoły mistycznej z Tetihuacan - linii Rycerzy Orła.

Książka Cztery Umowy. Droga do wolności osobistej pochodzi z wydawnictwa Galaktyka. Autorem książki jest Don Miguel Ruiz. Należy do gatunków: ezoteryka, systemy, inne. Książka Cztery Umowy. Droga do wolności osobistej liczy 128 stron. Jej wymiary to 140x200. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
 • Dział: Książki
 • Kategoria: ezoteryka,  systemy,  inne
 • Wydawnictwo: Galaktyka
 • Oprawa: miękka
 • Wymiary: 140x200
 • Ilość stron: 128
 • ISBN: 978-83-89896-69-8
 • Wprowadzono: 26.03.2007

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Cztery Umowy. Droga do wolności osobistej

4.8/5 ( 20 ocen )
 • 5
  17
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

Grzegorz Witczak

gwitczak(at)wp.pl 20-08-2007 09:00

recenzja nagrodzona 2.00pkt

Gorąco polecam tym, którzy odmienili swój los i pragną zrozumieć istotę swego świata.
Książka jest przepięknym traktatem ujmującym istotę bycia człowiekiem w dowolnym otoczeniu, sytuacji, okolicznościach.
Jest walorem ponadczasowym stąd jej kluczowa rola, że swą treścią harmonizuje wprost z sercem poza świadomością umysłu.
Czytając tę książkę czuje się, że jest dokładnie tak jak ujął to autor, tłumacz i całe rzesze tych, którzy mają w tym dziele swój udział.
Dziękuję całym sercem wszystkim, że mogłem przeczytać tę książkę i zrozumieć jej przesłanie.

Czy recenzja była pomocna?

ilo99

22-01-2020 20:07

Obawiałam się, że ta książka nie będzie warta czytania. Jednak fragmenty, z którymi się zapoznałam sprawiły, że sięgnęłam po całość. Nie warto było. Autor opowiada jakieś totalne banialuki. Ot, choćby o procesie udomowiania dzieci. I tego w jaki sposób nabywają wiedzę. Może w to uwierzyć tylko ktoś, kto nigdy nie próbował nauczyć czegoś drugiego człowieka. Metody autora na szczęście są proste, dlatego są też znane nie od dziś. A to dlaczego z nich nie korzystamy, to już zupełnie inne pytanie. Zdaniem propagatora idei Tolteków zabrania nam Sędzia i Ofiara w nas. Ech. ..

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny

Piotr Sawicki

13-12-2018 22:11

Ta książka jest esensją moralności, człowieczeństwa. Postepowanie wg zasad w niej zawartych czyni nas lepszymi - od zaraz. Polecam

Czy recenzja była pomocna?