SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Bransoletka

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo Poligraf
Data wydania 2023
Oprawa miękka
Liczba stron 228
 • Wysyłamy w 24h
 • Karta30 promocja z Inpost Pay

Opis produktu:

`Urzędnik przygląda się jej ze zdziwieniem. Nie widział do tej pory tak młodej osoby zgłaszającej się tu z zamiarem odsprzedania swojej wolności. Niewypłacalni dłużnicy mają przeważnie między trzydzieści a pięćdziesiąt lat. Bez specjalnej uwagi wysłuchuje jej historii. Nie ma w nim współczucia. Jest głęboko przekonany, że ci, którzy do niego przychodzą, sami są sobie winni. Inaczej nie wytrzymałby długo w tej pracy.` Fragment książki Andrzej Liczmonik to wrocławianin, absolwent Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Wrocławskiego, współredaktor wydawanego przez wydziałowe koło NZS miesięcznika ?Woda na Młyn?, w którym to czasopiśmie opublikował swoje pierwsze artykuły. Na rynku wydawniczym zadebiutował w 2013 roku tomikiem opowiadań `Mroczne blaski`. Kolejne publikacje to: `Ścieżki szukania` (2014), `Cnoty i grzechy` (luty 2016), `Nie tak czarne ? nie tak białe` (listopad 2016), `Z życia i marzeń wzięte` (wrzesień 2018) i wreszcie powieść `Aluminiowe gody` (wrzesień 2021). Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień w konkursach literackich, takich jak Mazowiecki Konkurs Małej Formy Literackiej, Konkurs Literacki ?Limesu? ? klubu przy Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach czy Konkurs im. Marka Hłaski, a ostatnio w konkursie organizowanym przez Białostockie Towarzystwo Esperantystów we współpracy z Książnicą Podlaską im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: fantastyka,  Science-fiction,  sztuczna inteligencja,  Literatura piękna,  książki na jesienne wieczory
Wydawnictwo: Poligraf
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 145x205
Liczba stron: 228
ISBN: 9788383081243
Wprowadzono: 29.10.2023

RECENZJE - książki - Bransoletka - Andrzej Liczmonik

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 2 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

lai****************

ilość recenzji:1

20-11-2023 17:50

Bransoletka" to opowieść o świecie, w którym rządzi Rada Ekspertów. Rada ta miała jeden główny cel - podnieść kraj z upadku ekonomicznego. W konsekwencji swoich działań, niestety przyczyniła się do upadku moralnego społeczeństwa. Główną bohaterką jest Monika, która nagle straciła wszystko - rodziców, znajomych, chłopaka, dom... Choć była wybitnie uzdolnioną licealistką ze wspaniale zdaną maturą, nie mogła nigdzie znaleźć zatrudnienia. Została napiętnowana, gdy wbrew oczekiwaniom społeczeństwa, wybaczyła sprawcy śmierci swoich rodziców. To dzięki niej nie został on stracony. By przeżyć, spłacić długi, Monika musiała sprzedać swoje prawa jako istoty ludzkiej. Nadano jej status rzeczy, stała się niewolnicą... "Bransoletka" to powieść, która po przeczytaniu długo pozostaje w pamięci. Wciąga od pierwszej strony aż do ostatniej, zaskakuje wielokrotnie, daje do myślenia. Ta powieść to prawdziwa perełka, nie powinna być przeoczona przez nikogo. Z ogromną przyjemnością sięgnę po inne dzieła tego autora

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?