SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Upadek część druga (twarda)

Blacksad Tom 7

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

Opis produktu:

`Blacksad` to mistrzowski czarny kryminał osadzony w realiach Ameryki I połowy XX wieku. Tom siódmy jest zakończeniem dwutomowej opowieści.

Blacksad kontynuuje śledztwo w sprawie Solomona, architekta, który zaprojektował ogromny most, mający być dziełem jego życia. Detektyw odkrywa, że imperium sokoła zbudowano na stosie trupów, a Iris Allen, dyrektorka teatru, nie była pierwszą ofiarą. Weekly, który wpadł w pułapkę zastawioną przez Solomona, zostaje oskarżony o morderstwo. Dla Blacksada rozpoczyna się prawdziwy wyścig z czasem. Musi zebrać dowody na niewinność przyjaciela i dowieść, że odpowiedzialność za zbrodnię ponosi budowniczy mostu. W tym celu nawiązuje kontakt ze swoją dawną ukochaną - Almą, która odegra decydującą rolę w tej sprawie.

`Blacksad` jest tworzony przez duet hiszpańskich autorów: urodzonego w 1972 roku scenarzystę Juana Díaza Canalesa (znanego także z serii `Fraternity`) oraz starszego od niego o pięć lat Juanjo Guarnido - rysownika przygodowego komiksu `Indyjska włóczęga` i animatora pracującego nad wieloma filmami Studia Walta Disneya. Twórcy serii zostali uhonorowani wieloma wyróżnieniami francuskimi i szwajcarskimi (w tym trzema nagrodami na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu w Angouleme) oraz dwiema amerykańskimi Nagrodami Eisnera.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: komiks,  dla dorosłych,  kryminał,  sensacja
Wydawnictwo: Egmont
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 235x310
Ilość stron: 64
ISBN: 9788328153714
Wprowadzono: 07.11.2023

RECENZJE - książki - Upadek część druga, Blacksad Tom 7 - PRACA ZBIOROWA

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: