SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Arkusze monitoringu i karty pracy do diagnozy rozwoju ucznia

Z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo Harmonia
Data wydania 2022
Oprawa miękka
Liczba stron 85
 • Wysyłamy w 24h - 48h
 • Darmowa dostaw z Inpost Pay produkt

Opis produktu:

Zestaw zawiera kompleksowe narzędzie do diagnozy rozwoju ucznia z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, na które składają się arkusze monitoringu i karty pracy. Arkusze umożliwiają:- dokonanie diagnozy skali rozwoju ucznia- określenie poziomu opanowania wiedzy i umiejętności opisanych w podstawie programowej- ocenę postępu oczekiwanych osiągnięć i ujawniających się trudności w zakresie rozwoju i opanowania umiejętności: samoobsługowych, społecznych, komunikacji werbalnej, niewerbalnej, przygotowania do nauki pisania i czytania, motoryki małej i dużej, elementarnych umiejętności matematycznych, edukacji przyrodniczej, muzyki z rytmiką, plastyki, techniki, wychowania fizycznego. Pracę z kartami ułatwia dołączony ramowy program edukacyjno-terapeutyczny dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Czwarta część zestawu odnosi się do następujących działów podstawy programowej z obszaru `Ja i otoczenie`:</p><p>9. Ja jako konsument 10. Ja w świecie techniki 11. Ja w świecie technologii informacyjnej 12. Ja w bezpiecznym świecie 13. Ja w świecie kultury i rozrywki 14. Mój czas wolny 15. Będę dorosły.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: Nauki humanistyczne,  Pedagogika,  Upośledzenie fizyczne,  Upośledzenie umysłowe
Wydawnictwo: Harmonia
Oprawa: miękka
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 215x303
Liczba stron: 85
ISBN: 9788383091068
Wprowadzono: 09.12.2022

RECENZJE - książki - Arkusze monitoringu i karty pracy do diagnozy rozwoju ucznia, Z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym - Alicja Tanajewska, Renata Naprawa

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: