SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

48 praw władzy (twarda)

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo Czarna Owca
Data wydania 2023
Oprawa twarda
Liczba stron 216
 • Wysyłamy w 24h - 48h
 • DPD dostawa za półdarmo

Opis produktu:

Jak wykorzystać manipulację do osiągnięcia przewagi? - na to pytanie odpowiada publikacja 48 praw władzy. Niemoralnie pouczająca może być wykorzystana w drugą stronę, aby nie poddać się nieuczciwym praktykom ludzi, chcących osiągnąć korzyści kosztem innych.

48 praw władzy - o czym jest książka?


Tytułowe 48 praw władzy zostało skoncentrowane i skrystalizowane z trzech tysięcy lat historii rządzenia. To połączenie filozofii Machiavellego, Sun-tsu czy Carla von Clausewitza. Bez względu na to, czy metody te są akceptowalne przez oficjalnie przyjęte normy, każda z nich jest stosowana na co dzień. Wykorzystywane na przestrzeni wieków przez wielu władców i wpływowych ludzi takich jak Elżbieta I czy Henry Kissinger, zyskują na wiarygodności. Każde z tych niemalże 50 praw zafascynuje każdego, kto spragniony jest władzy. To zbiór wskazówek mających przynieść wymierne korzyści. Publikacja pokazuje, że wykorzystując nie tylko swoich przełożonych i przyjaciół, ale także plastyczność własnej osobowości, można dojść do władzy w niepostrzeżony sposób.

Władza ponad wszystko


Każde ze sformułowanych praw ma doprowadzić do wypracowania przewagi nad innymi. Jedno z nich głosi - nie pokazuj, że jesteś lepszy od szefa - nawet w sytuacji z pozoru niższej pozycji można podkopać pewność siebie u przełożonego. 48 praw władzy. Jak wykorzystać manipulację do osiągnięcia przewagi Roberta Greena to poradnik do pośredniego działania mającego w nieoczywisty sposób doprowadzić do przejęcia kontroli w określonej grupie. Ci, którzy w umiejętny sposób skorzystają z opisanych praw, mogą pozostać moralnie czyści w oczach pozostałych, jednakże staną się jednocześnie doskonałymi manipulatorami.

O autorze


Robert Greene, autor 48 praw władzy, to poliglota, tłumacz i mówca, ale przede wszystkim autorytet w dziedzinach strategii czy władzy W jego dorobku literackim widnieją również takie pozycje jak 33 strategie wojenne, Sztuka uwodzenia czy 50. Prawo.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: bestsellery
Wydawnictwa: Czarna Owca
Kategoria: nauki humanistyczne,  psychologia,  różne,  nauki społeczne
Wydawnictwo: Czarna Owca
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 135x205
Liczba stron: 216
ISBN: 9788382527872
Wprowadzono: 01.06.2023

RECENZJE - książki - 48 praw władzy - Robert Greene

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: