SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Robert Greene - biografia

Robert Greene urodził się 14 maja 1959 roku w Los Angeles. Zasłynął przede wszystkim jako pisarz oraz mówca. Stanowi autorytet w zakresie sposobów uzyskiwania władzy, uwodzenia oraz wszelkiego rodzaju strategii. Jest poliglotą. Pracował jako scenarzysta w Hollywood. Był redaktorem piszącym, między innymi, dla magazynu Esquire. Mieszkał w Paryżu, Londynie oraz Barcelonie. Robert Greene zadebiutował w 1998 roku książką pod tytułem 48 praw władzy. Od 11 lipca 2006 roku prowadzi blog Power, Seduction and War: The Robert Greene Blog.

Robert Greene – książki o sposobach uzyskiwania władzy


Robert Greene książki pisze z zakresu nauk społecznych oraz przynależące do gatunku poradników. Jest to, między innymi, wyżej wspomniana publikacja zatytułowana 48 praw władzy. Jak wykorzystać manipulację do osiągnięcia przewagi. Została wydana w twardej oprawie w 2022 roku przez wydawnictwo Czarna Owca. Liczy ponad dwieście stron. Roberta Greene’a książki są niezwykle cennym źródłem wiedzy dla każdego, kto jest zdeterminowany, by osiągnąć władzę. Autor przedstawia w tej publikacji czterdzieści osiem tytułowych praw, które rządzą światem. Stanowią zbiór myśli najsłynniejszych filozofów, takich jak: Carl von Clausewitz, Machiavelli czy Sun-Tsu. Roberta Greene’a książki stanowią pozycję obowiązkową dla każdego, kto jest zafascynowany psychologią władzy. A jeśli szukasz także innych książek obejmujących tematykę z zakresu nauk humanistycznych, znajdziesz je na Gandalf.com.pl.

Książki Roberta Greene’a, które pozwalają zrozumieć ludzką psychikę


Książki Roberta Greene’a to także, na przykład, publikacja pod tytułem Prawa ludzkiej natury. Została wydana w twardej oprawie w 2022 roku przez wydawnictwo Sensus. Liczy niespełna sześćset stron. Stanowi inspirujące źródło informacji dotyczących ludzkiej psychiki, które obejmują tematyką różne dziedziny nauki: historię, filozofię, socjologię, biologię, neurologię czy psychologię. Książki Roberta Greene’a pozwalają zrozumieć, jak to się dzieje, że psychopatyczne osoby są w stanie stać na czele różnych organizacji i nimi zarządzać. Stanowią próbę odpowiedzi na pytanie, dlaczego niektórzy ludzie stale angażują się w nieodpowiednie związki, powtarzając wciąż te same błędy.

Robert Greene – ebooki, które odmieniają ludzkie życie


Roberta Greene’a ebooki znajdziesz na naszej stronie w trzech różnych formatach: mobi, epub oraz pdf, byś mógł dopasować je do swojego urządzenia i cieszyć się lekturami autora w każdej chwili. Jest to, między innymi, tytuł Prawo odwagi. Siła, która na zawsze odmieni Twoje życie. Został wydany w 2014 roku przez wydawnictwo OnePress. Roberta Greene’a ebooki pomagają zrozumieć istotę strachu i uporać się z własnymi lękami. Autor podkreśla, że postawy lękowe mogą być niebezpieczne w sytuacjach, gdy zbierze się warstwa problemów. Jedyne, co należy wtedy zrobić, to działać, by rozwiązać zaistniałą trudną sytuację, w której człowiek się znalazł. Roberta Greene’a ebooki są w stanie odmienić ludzkie życie, pomagając walczyć z lękami i sprawiając, że rzeczywistość ma szansę dzięki temu nabrać zupełnie nowych barw.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 24 książek, których autorem jest: Robert Greene. Dostępne formaty: miękka, twarda.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: poradniki, Nauki społeczne, Nauki humanistyczne, poradniki, nauki humanistyczne, bestsellery, bestsellery wszech czasów, Bestsellery.

Na książki autora Robert Greene mamy rabaty sięgające do 32%.
... ...