Włoskie buty Audiobook CD Audio - Henning Mankell - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Włoskie buty Audiobook CD Audio

 • Promocja
  image-promocja

audiobook cd

Włoskie buty Audiobook CD Audio - opis produktu:

Na niewielkiej bałtyckiej wyspie od dwunastu lat mieszka samotnie Frederick Welin, sześćdziesięciosześcioletni emerytowany lekarz. Rytm jego życia wyznaczają codzienne poranne kąpiele w wykuwanym codziennie przeręblu. Jedynymi towarzyszami jego samotnej egzystencji są stary pies i równie wiekowy kot oraz pojawiający się od czasu do czasu hipochondryczny listonosz. Tak trwa to niezmącone niczym życie aż do momentu, w którym na otaczającym wyspę lodzie pojawia się kobieca postać, wspierająca się na chodziku. Okazuje się nią Harriet, miłość życia Fredericka, którą prawie czterdzieści lat wcześniej opuścił bez słowa. Dawna kochanka żąda spełnienia złożonej wiele lat wcześniej obietnicy - chce, żeby Frederick zawiózł ją nad leśne jezioro, o którym niegdyś opowiadał. Ruszają więc w podróż, która całkowicie zmieni starzejącego się, złamanego życiem człowieka. Dziwaczna prośba dawnej miłości pociągnie za sobą lawinę zdarzeń i spotkań, które nie pozwolą byłemu lekarzowi wieść dawnej, wycofanej egzystencji, ale zmuszą go do powrotu do życia i rozliczenia z przeszłością.

Audiobook cd Włoskie buty Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa Biblioteka Akustyczna. Autorem książki jest Henning Mankell. Należy do gatunków: literatura piękna, powieść psychologiczna.
S
Szczegóły

Henning Mankell - posłuchaj także

RECENZJE - Audiobook cd - Włoskie buty Audiobook CD Audio

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 3 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

ilo99

ilość recenzji:1876

brak oceny 10-05-2018 21:44

Słuchałam i słuchałam tego audiobooka, wciąż zastanawiając się po co ja to robię. Niby opisywał rzeczy niecodzienne, ot choćby absurdalny błąd chirurga czy samotnego mężczyznę mieszkającego gdzieś na szwedzkiej wyspie. Lecz było to strasznie nudne. Decyzje, które podejmowali bohaterowie pod wpływem chwili, alkoholu czy nastroju, też bardzo przypominały nasze codzienne życie. Tylko, że w przypadku tej powieści nie sprawiały, że akcja toczyła się w zawrotnym tempie. Wręcz przeciwnie ? zwalniała. Po prostu irytowała mnie ta książka i z ulgą dotarłam do ostatniego wyrazu.

Czy recenzja była pomocna?