Szatan z siódmej klasy - Audiobook CD mp3 - Kornel Makuszyński - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Szatan z siódmej klasy - Audiobook CD mp3

 • Promocja
  image-promocja

audiobook cd

Szatan z siódmej klasy - Audiobook CD mp3 - opis produktu:

Który z chłopców nie pragnął poczuć się przez moment Sherlockiem Holmesem? Niezwykle inteligentny i szlachetny siedemnastoletni Adam Cisowski pokazuje, że każdy może nim zostać. Opowieść pełna trzymających w napięciu przygód, napisana z niezwykłym humorem, do dziś nie traci nic ze swej świeżości. Od czasu ukazania się tej arcyważnej książki w 1937 roku, cieszy się ona niesłabnącą popularnością. Po wielokroć wznawiana, trzykrotnie zekranizowana, wielokrotnie przenoszona na scenę teatralną. Teraz również do wysłuchania w doskonałej interpretacji Wojciecha Malajkata.

Audiobook cd Szatan z siódmej klasy - Audiobook CD mp3 pochodzi z wydawnictwa Aleksandria. Autorem książki jest Kornel Makuszyński. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura młodzieżowa. Książka Szatan z siódmej klasy - Audiobook CD mp3 liczy 2 stron. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

RECENZJE - Audiobook cd - Szatan z siódmej klasy - Audiobook CD mp3

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 13 ocen )
 • 5
  10
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

sport123

ilość recenzji:24

brak oceny 10-12-2009 22:57

"Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego opowiada o niezwykłych przygodach siedemnastoletniego Adasia. Adaś jest uczniem klasy siódmej. W szkole rozwiązuje trudne zagadki, czym pomaga swoim kolegom i przyjaciołom.
Wszystko zaczęło się na lekcji historii. Wtedy właśnie Adaś przyznał się, że odkrył sposób, w który pytał profesor Gąsowski... Później niejednokrotnie rozwiązywał różne zagadki, min. co stało się z piórem wiecznym jego kolegi, oraz dlaczego rachunek sklepiku szkolnego się nie zgadza... W końcu przyszedł czas wakacji i Adaś szykował sie do długo oczekiwanego wyjazdu nad morze z rodziną. Wtedy właśnie przyszedł do niego profesor Gąsowski z prośbą, aby "Piotruś"* pomógł mu rozwikłać zagadkę. Chłopiec zgodził się i wraz z profesorem wyjechali na wieś, do brata profesora.
Na wsi "Szatan" próbował rozwikłać zagadkę znikających drzwi... Zakochał się również w Wandzie - córce brata profesora... Chłopiec niejednokrotnie zmierzy się z niebezpiecznymi sytuacjami.
Czy Adasiowi uda się rozwikłać zagadkę znikających drzwi? Jaka jest ich tajemnica? Co się wydarzy?
Zapraszam do przeczytania tej świetnej książki. Jest ona napisana lekkim młodzieżowym językiem, dzięki czemu szybko i przyjemnie się ją czyta.
Książka mi się podobała, choć muszę przyznać, że byłam zmuszona ją przeczytać i przeczytałam ją w dwa dni... Nie lubię czytać książki z przymusu, ale cóż. Jest to moja lektura. Poza tym książka jest naprawdę cudowna.

Czy recenzja była pomocna?