SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Sonka Ostatnia żona Jagiełły Książka audio CD/MP3

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

audiobook cd

Wydawnictwo Aleksandria
ISBN 9788367501958
  • Wysyłamy w 24h - 48h

Opis produktu:

Wyobraź sobie, że masz siedemnaście lat, a twoje życie zostało już dokładnie zaplanowane. Wyznaczono ci rolę królewskiej małżonki żyjącej w cieniu wielkiego króla i wodza - Władysława  Jagiełły. Miał już wprawdzie trzy żony, ale to ty masz szansę, aby urodzić wyczekiwanego następcę tronu potężnego europejskiego państwa.

Jest początek XV, gdy młodziutka księżniczka Zofia Holszańska, trafia prosto w mizoginiczny świat piętnastowiecznego Wawelu, gdzie zmierzyć się musi z mitem wielkiego, ale starzejącego się już małżonka oraz intrygami wszechpotężnego kardynała Oleśnickiego. Sonka jeszcze nie umie czytać ani pisać, ale oprócz inteligencji, dworskiego wychowania i umiejętności dyplomatycznych ma jeszcze jeden atut, który od zarania dziejów nigdy nie stracił na wartości - urodę. Oto próba wyciągnięcia z cienia historii niedocenianej królowej Zofii, tej która dała początek dynastii Jagiellonów.
S
Szczegóły
Dział: Audiobooki na CD
Kategoria: biografie i wspomnienia,  historia,  Polski
Wydawnictwo: Aleksandria
ISBN: 9788367501958
Wprowadzono: 11.12.2023

Dorota Pająk-Puda - posłuchaj także

Audiobookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Audiobook cd - Sonka Ostatnia żona Jagiełły Książka audio CD/MP3

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: