Otoczeni przez narcyzów Audiobook CD Audio - Thomas Erikson - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Otoczeni przez narcyzów Audiobook CD Audio

Jak obchodzić się z tymi, którzy nie widzą świata poza sobą

 • Promocja
  image-promocja
 • Zapowiedź
  image-zapowiedź

audiobook cd

Otoczeni przez narcyzów Audiobook CD Audio, Jak obchodzić się z tymi, którzy nie widzą świata poza sobą - opis produktu:

Z pewnością w swoim życiu wielokrotnie spotkaliście się z ludźmi, którzy wręcz muszą być w centrum uwagi - wielbieni i ubóstwiani. Brak zainteresowania ich życiem, sukcesami i opowieściami traktowany jest jako ogromna zniewaga. Dlatego otaczają się ludźmi, którzy ich bezwzględnie podziwiają. Narcyzi, bo o nich mowa, mają na celowniku wszystkie osoby posiadające pewną typowo ludzką cechę: empatię. Nieważne, czy jesteś atrakcyjny, bogaty, kompetentny, efektywny w pracy, lubiany, popularny, zabawny czy silny psychicznie - i tak możesz zostać wmanewrowany w ich gierki. Narcyzi zwodzą ludzi, posługując się tymi samymi metodami co psychopaci. Jak nikt znają się na ludziach i psychologii - wiedzą, w jaki sposób manipulować innymi, by ci spełniali ich zachcianki. Na szczęście Thomas Erikson, doświadczony znawca ludzkiej natury, podpowie, jak poradzić sobie z takimi osobnikami i wyzwolić się spod ich uroku. Najważniejsze jest to, by zapamiętać jedno ważne słowo: `NIE`.

Narcyz się NIE zmieni.

NIE uleczysz takiej osoby.

Jedyne, co możesz zrobić, to zadbać o swoje granice i jak najczęściej mówić narcyzowi NIE.

Ale to nie wszystko. Warto też przyjrzeć się sobie w lustrze. Może się bowiem okazać, że to nie ty masz problem z otoczeniem, tylko to otoczenie ma problem z tobą...

Audiobook cd Otoczeni przez narcyzów Audiobook CD Audio Jak obchodzić się z tymi, którzy nie widzą świata poza sobą, pochodzi z wydawnictwa Wielka Litera. Autorem książki jest Thomas Erikson. Należy do gatunków: poradniki, interpersonalne, samodoskonalenie.
S
Szczegóły

RECENZJE - Audiobook cd - Otoczeni przez narcyzów Audiobook CD Audio, Jak obchodzić się z tymi, którzy nie widzą świata poza sobą

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: