SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

My Jak zbudować dobry związek, doświadczyć prawdziwej bliskości i zamienić ty i ja w my Książka audio CD/MP3

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

audiobook cd

Lektor
Wydawnictwo Filia
Oprawa miękka
  • Wysyłamy w 24h - 48h
  • Karta30 promocja z Inpost Pay

Opis produktu:

BESTSELLER `NEW YORK TIMESA`, `WALL STREET JOURNAL` I `USA TODAY`
Zacznij pracę nad swoim związkiem z pomocą doświadczonego terapeuty rodzin.
W czasach, gdy toksyczny indywidualizm na każdym poziomie przenika nasze społeczeństwo, znany autor i ceniony terapeuta par Terrence Real, wskazuje, w jaki sposób cierpią na tym nasze związki. Zauważa, że rodziny padają ofiarą kultury, która wzmacnia nasze dysfunkcje.
Dobra wiadomość jest taka: jeśli mamy właściwe narzędzia, możemy zbudować serdeczniejszy, bliższy, bardziej namiętny związek.
`My` jest przełomowym poradnikiem opartym na nauce i wskazującym sposoby postępowania, które pomogą ci być bardziej skłonnym do współpracy. Autor opowiada jak budować związek pełen empatii i bliskości.
Jeśli czujesz, że twój związek oparty jest na dwóch biegunach: `ty` i `ja`, to ta książka pokaże ci, jak zmienić go w `my`.
Dzięki niej możesz osiągnąć prawdziwą bliskość.
***
`Piękna i ważna książka, zwłaszcza w czasach, w jakich żyjemy` - Bruce Springsteen.
***
`Wszyscy powinniśmy przeczytać tę książkę, żeby tworzyć udane intymne związki` - Esther Perel, autorka bestsellerów z list `New York Timesa`.
***
`Ta książka jest atlasem dla tych z nas, którzy szukają prawdziwej intymności. Znajdziesz w niej mnóstwo narzędzi, które pomogą ci zmienić i pogłębić związek i zrozumieć swojego partnera. Podejście Reala uczy nas, jak wyzwolić się z kultury indywidualizmu i skupić na tym, co nas łączy` - Gwyneth Paltrow, założycielka i prezeska Goop.
***
`Real oddaje w twoje ręce praktyczne narzędzia, byś mógł stworzyć i utrzymać zdrowe poczucie własnej wartości i prawdziwą bliskość z innymi. Z jego pomocą zmieniłem swoje życie. Przeczytaj tę książkę. Może również zmieni twoje` - Bradley Cooper.
S
Szczegóły
Dział: Audiobooki na CD
Kategoria: poradniki,  interpersonalne
Wydawnictwo: Filia
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Lektor: Tomasz Sobczak
Wprowadzono: 07.03.2024

RECENZJE - Audiobook cd - My Jak zbudować dobry związek, doświadczyć prawdziwej bliskości i zamienić ty i ja w my Książka audio CD/MP3

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: