Dzieci z Bullerbyn Audiobook CD Audio - Astrid Lindgren - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Dzieci z Bullerbyn Audiobook CD Audio

audiobook cd

Dzieci z Bullerbyn Audiobook CD Audio - opis produktu:

Witamy w Bullerbyn!
Są przyjaciółmi i nigdy się nie nudzą! Pudełko po cygarach zmieniają w tajemniczą Skrzynię Mędrców, a starą szopę w zbójecką kryjówkę. Ich Wiśniowa Spółdzielnia wysyła wiśnie w brzuchach za granicę. Jest tyle sposobów, żeby wesoło spędzić czas, choć w całym Bullerbyn nie ma komputera.

7 godzin dobrej zabawy! + książeczka `Zbuduj swoje Bullerbyn`
Czyta: Edyta Jungowska
Czas trwania: 7 godz.

Audiobook cd Dzieci z Bullerbyn Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa Jung-off-ska sp. k.. Autorem książki jest Astrid Lindgren. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, lektury szkolne, literatura dziecięca, literatura przygodowa. Książka Dzieci z Bullerbyn Audiobook CD Audio liczy 18 stron.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Audiobook cd
Dzieci z Bullerbyn Audiobook CD Audio

4.4/5 ( 11 ocen )
 • 5
  8
 • 4
  0
 • 3
  2
 • 2
  1
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

malinowakrolewna

27-12-2010 13:32

recenzja nagrodzona 2.00pkt

Dzieci z Bullerbyn to rzadki już dzisiaj przykład dobrej literatury dziecięcej, której wartość polega na tym, że nie nudzi dorosłych a dzieciom zapiera dech w piersiach. Bohaterowie bawią się w sposób pomysłowy i szalony jak tylko dzieci potrafią. Szanują dorosłych i siebie nawzajem. Ich zabawy pozbawione są okrucieństwa i zawiści. To obraz czystego, mądrego dzieciństwa, które nie jest pozbawione szaleństw i wygłupów.
Nie bez przyczyny książka jest popularna na całym świecie i od lat nie znika z list najchętniej czytanych pozycji. Jej aktualność, wartości, które prezentuje i sielska atmosfera dorastania są bezcennym źródłem wzruszeń i uśmiechów dzieci i dorosłych czytających ją w tak wielu krajach świata. Warto zatem zapoznać się z wersją audio tej lektury.
Edyta Jungowska jest bardzo zdolną, niezwykle urokliwą aktorką. Ta płyta dowodzi że jest również doskonałą lektorką. Kiedy trzeba, Jungowska pokrzykuje jak sztubak a za chwilę mówi poważnym, pełnym mądrości głosem zatem łatwo można odróżnić kwestie wypowiadane przez różnych bohaterów. Jej młodzieńczy głos z lekką, zawadiacka chrypką jest dorosły i dziecięcy za razem.
To wydawnictwo świetnie sprawdza się jako prezent dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest źródłem doskonałej rozrywki, śmiechu i wzruszeń na wysokim poziomie.

Czy recenzja była pomocna?