7 Nawyków skutecznego działania - Stephen R. Covey - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

7 Nawyków skutecznego działania

 • Promocja
  image-promocja

7 Nawyków skutecznego działania - opis produktu:

`7 nawyków skutecznego działania`, którego autorem jest Stephen Covey to kompleksowy i zintegrowany przewodnik dotyczący rozwiązywania problemów zawodowych i osobistych. Autor w sposób prosty i klarowny podpierając się wieloma przykładami ukazuje, jak osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i ładu w pełni wykorzystując swój potencjał. Podpowiada, co zrobić aby dokonać dobrych zmian w sobie i przy tym odmienić otaczający siebie świat.
Ten jeden z najczęściej cytowanych w poradnikach autor pomaga wypracować tytułowe nawyki skutecznego działania, które skłonią nas do twórczego działania i zmian wewnątrz siebie. Odnoszący sukcesy poradnik to przepis na życie w równowadze w pracy, relacjach partnerskich, rodzicielskich i ogólnospołecznych.


Dr Stephen R. Covey- autor bestsellerowych książek poświęconych przywództwu i skuteczności działania. W 1996 magazyn `Time` umieścił Covey?a na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi Ameryki. W Roku 1998 otrzymał międzynarodową nagrodę pokojową - Sik`h 1998 International Man of Peace Award. Jest ojcem dziewięciorga dzieci oraz dziadkiem pięćdziesięciu jeden wnucząt.

Audiobook cd 7 Nawyków skutecznego działania pochodzi z wydawnictwa Aleksandria. Autorem książki jest Stephen R. Covey. Należy do gatunków: poradniki, samodoskonalenie. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
Dział: Audiobooki na CD
Promocje: audiobooki na prezent
Kategoria: poradniki,  samodoskonalenie
Wydawnictwo: Aleksandria
Oprawa: pudełko
Wymiary: 0x0
ISBN: 9788360313954
Lektor: Ireneusz Załóg
Wprowadzono: 08.12.2020

Audiobookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Audiobook cd - 7 Nawyków skutecznego działania

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 11 ocen )
 • 5
  8
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: