7 nawyków skutecznego działania Audiobook CD Audio - Stephen R. Covey - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

7 nawyków skutecznego działania Audiobook CD Audio

 • Promocja
  image-promocja

7 nawyków skutecznego działania Audiobook CD Audio - opis produktu:

`7 nawyków skutecznego działaniaâ, których autorem jest Stephen R. Covey, to kompleksowy i zintegrowany przewodnik dotyczący rozwiązywania problemów zawodowych i osobistych. Autor w sposób prosty i klarowny podpierając się wieloma przykładami ukazuje, jak osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i ładu w pełni wykorzystując swój potencjał. Podpowiada, co zrobić, aby dokonać dobrych zmian w sobie i przy tym odmienić otaczający świat. Ten jeden z najczęściej cytowanych w poradnikach autorów pomoże wypracować tytułowe nawyki skutecznego działania, które skłonią do twórczej aktywności i zmian wewnątrz siebie. Odnoszący sukcesy poradnik to przepis na życie w równowadze w pracy, relacjach partnerskich, rodzicielskich i ogólnospołecznych. To jedna z najbardziej popularnych, najlepiej sprzedających się książek wszechczasów. Wydanie rozszerzone o komentarze syna Seana Coveyâego.

Dr Stephen R. Covey to autor bestsellerowych książek poświęconych przywództwu i skuteczności działania. W 1996 magazyn âTimeâ umieścił go na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi Ameryki. W roku 1998 otrzymał międzynarodową nagrodę pokojową â Sikâh 1998 International Man of Peace Award. Był ojcem dziewięciorga dzieci oraz dziadkiem pięćdziesięciu jeden wnucząt.

`Dziesiątki milionów osób korzystało z rad w niej zamieszczonych, aby całkowicie zmienić swoje życie, i ja jestem jednym z nich! Cytowałem i polecałem tę książkę znajomym, współpracownikom, kontrahentom biznesowym i słuchaczom moich audycji radiowych kilka razy w tygodniu od przeszło 20 lat! Jeśli chcesz odnieść sukces w życiu, musisz poznać tę książkę.`

- Dave Ramsey - autor bestsellerów New York Times, ekspert od zarządzania pieniędzmi, osobowość radiowa.

Ponad 50 milionów sprzedanych egzemplarzy. Światowy bestseller!

Audiobook cd 7 nawyków skutecznego działania Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa Aleksandria. Autorem książki jest Stephen R. Covey. Należy do gatunków: poradniki, praca, biznes, samodoskonalenie. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Stephen R. Covey - posłuchaj także

RECENZJE - Audiobook cd - 7 nawyków skutecznego działania Audiobook CD Audio

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.2/5 ( 6 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: