SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Granna

Granna to znany polski producent gier, który z ogromną pasją i zaangażowaniem pracuje nad tworzeniem niesamowitych planszówek. Granna wkłada wiele wysiłku w to, aby ich gry były ciekawe dla dzieci oraz niosły ze sobą walory edukacyjne w atrakcyjnej formie: kolorowe, trwałe i wysokiej jakości.

Gry Granna


W szerokiej ofercie Granna gry na naszej stronie internetowej znajdują się planszówki dla osób w różnym przedziale wiekowym. Jest kilka propozycji dla najmłodszych 2-4-latków, młodszych i starszych przedszkolaków, ale także znajdzie się coś dla uczniów szkół podstawowych oraz dla młodzieży. Wydawnictwo Granna wprowadziło również nową serię dla zaawansowanych graczy – Granna Expert. Wśród gier Granna są takie, w które można grać samodzielnie, jak również bardziej zaawansowane, angażujące większą grupę graczy: rodzinę i przyjaciół. Produkty tego wydawnictwa są cenione przez rodziców, nauczycieli, a nawet przez Komitet Praw Dziecka, który co roku przyznaje Granna nagrody w konkursie Świat Przyjazny Dziecku.

Wydawnictwo Granna - z ekologią za pan brat


Granna uważa, że ich powinnością, jako wydawcy i producenta, jest troska o to, jakie środowisko zostawimy naszym dzieciom i wnukom. Dlatego wydawnictwo Granna postawiło sobie za cel ograniczenie użycia plastikowych elementów w grach planszowych. Jest to spowodowane troską Granna o ekologię i przyszłość matki Ziemi.
... ...
Zobacz więcej produktów