Gry i Zabawki - Disney | sklep z zabawkami Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Disney – zabawki inspirowane postaciami z ulubionych bajek

Bohaterowie bajek Disneya od pokoleń stanowią część naszego życia. Nie sposób też wybrać spośród nich jednej ulubionej, ponieważ wszystkie mają w sobie coś niezwykle przyciągającego. Magiczne historie przenoszą nas do świata pięknych i psotnych księżniczek, czy nieustraszonych przyjaciół dzikich zwierząt, w których każdy z nas, niezależnie od wieku może znaleźć cząstkę siebie. Dzieci uwielbiają podśpiewywać piosenki z bajek Disneya i wcielać się w swoje ulubione postaci. Teraz możesz stworzyć dla niech bajkowy świat Disneya w swoim domu! Na Gandalf.com.pl stworzyliśmy ofertę zabawek dla dzieci Disneya, dzięki którym każde dziecko będzie mogło poczuć, że ma tę moc! Zabawki Disneya umożliwią Twojemu dziecku odgrywanie scen z bajek i tworzenie własnych, magicznych historii!

Zabawki Disneya – zabierz do domu swoją nową magiczną przyjaciółkę!

Pamiętacie moment, w którym w kinach pojawiła się Kraina Lodu? Dziewczynki oszalały na punkcie niezwykłych sióstr i historii miłości, która roztopi nawet najtwardszy lód. Każda z nich marzyła o tym, by choć na chwilę wcielić się w Annę lub Elsę, śpiewały piosenki, zasłyszane w bajce i starały się jak najbardziej upodobnić do ulubionej z sióstr. Jeżeli dobrze znacie ten scenariusz, pewnie nie raz powtarzał się on w przypadku kolejnych niesamowitych bajek Disneya, takich jak Zaplątani z piękną Roszpunką, czy nieustraszonej Moany. Teraz Twoja mała księżniczka może zyskać nową magiczną przyjaciółkę w postaci lalki, inspirowanej postaciami z ukochanych bajek Disneya. Zabawki staną się ulubioną przytulanką lub nieodłącznym elementem zabawy. Zajrzyj do naszej oferty zabawek Disneya i spraw swojemu dziecku niezapomniany prezent.

Zabawki Disneya – złóż układankę i przenieś się do ulubionej sceny z bajki!

Lubicie filmy Disneya? Jeśli w Twojej głowie właśnie pojawiło się wielkie „TAK”, a założymy się, że tak właśnie się stało, pokochasz zabawki Disneya i zestawy puzzli, które znajdziesz na Gandalf.com.pl. Mamy dla Was układanki, przedstawiające Waszych ulubionych bohaterów z bajek takich jak Mała Syrenka, Anna i Elsa, Piękna i Bestia, Moana i wiele, wiele innych! Pamiętajcie, że w skład studia, dającego nam nowe bajki i ulubione postaci wchodzi coś więcej niż tylko Disney. Pixar! Zabawki, które u nas znajdziecie, są inspirowane również bajkami takimi jak Toy Story, Auta, czy Iniemamocni!   Układanie puzzli to zabawa uwielbiana zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Składanie w całość pięknych obrazków daje ogromne poczucie satysfakcji, a przy okazji stanowi świetny trening dla naszego mózgu i ćwiczy koncentrację! W naszej ofercie zabawek Disneya znajdziecie puzzle, przeznaczone dla dzieci w każdym wieku oraz trudniejsze układanki dla całej rodziny!

Zabawki Disneya – zabawa i nauka z ukochanymi bohaterami

Zastanawiasz się jak zachęcić swoje dziecko do nauki pisania lub w jaki sposób trenować z nim umiejętność zapamiętywania? Mamy na to radę! Na Gandalf.com.pl znajdziesz nie tylko popularne zabawki dla dzieci. Disney to nie tylko zabawa, ale i nauka, bo nie ma nic fajniejszego niż uczenie się w formie zabawy! Dlatego w naszej ofercie zabawek Disneya znajdziecie również wiele gier edukacyjnych takich jak memory, czy kalambury, będące świetnym treningiem pamięci, koncentracji i kreatywności oraz  gry edukacyjne, uczące nowych wyrazów. Zapoznajcie się z naszą ofertą zabawek Disneya i stwórzcie swoim dzieciom okazję do nauki z ulubionymi bohaterami bajek!


z225
1 - 225 z 5377 ofert