SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Gra Tajniacy: Duet Rebel

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

gry / zabawki

Rebel
Wiek 10-14, >15
Ilość graczy 2 osoby,  3-4 osoby,  5 i więcej

Opis produktu:

Dwoje tajniaków jest na tajnej misji w zatłoczonym mieście. Każdy z nich zna tożsamość 9 agentów, z którymi drugi tajniak musi nawiązać kontakt. Porozumiewając się za pomocą zaszyfrowanych wiadomości, przemykają pomiędzy płatnymi zabójcami wynajętymi przez ich wroga, by ukończyć misję, nim skończy się czas.Tajniacy: Duet to kooperacyjna gra słowna dla 2 lub więcej graczy. Na karcie klucza znajduje się 12 pól - 9 pól oznacza słowa, które musi odgadnąć drugi tajniak, a 3 to słowa, których musi się wystrzegać. Aby naprowadzić swojego partnera na konkretne słowa (bądź słowo), dajesz mu jednowyrazowe wskazówki. Z kolei Twój partner daje Ci wskazówki do słów, które musisz odgadnąć. Jeśli obydwoje odgadniecie wszystkie słowa, nim wykorzystacie wszystkie swoje tury, wygrywacie i możecie razem świętować zwycięstwo! Hasła są wieloznaczne, skojarzenia również -
owocuje to rozgrywką pełną śmiechu i emocji.Jeśli wiecie jak grać w Tajniaków lub Tajniaków: Obrazki to musicie wiedzieć, że główny pomysł jest taki sam, natomiast szczegóły rozgrywki już inne:

Karta klucza jest dwustronna, aby obie strony stołu mogły dawać sobie wskazówki na zmianę;
W grze pojawiają się znaczniki czasu, które ograniczają liczbę tur;
Słowo, które jest zielonym agentem po Twojej stronie klucza, może okazać się kimś zupełnie innym w turach, w których to Ty zgadujesz...
nowy wariant rozgrywki `Mapa Misji`:
Tajniacy: Duet wprowadzają dobrze znaną zabawę na wyższy poziom. Nasza przygoda rozpoczyna się w Pradze - stolicy Czech. Po tym jak sukcesem zakończy się nasza rozgrywka możemy przystąpić do kolejnych wyzwań jakie daje nam Mapa Misji. Poziom kolejnych misji rośnie wraz postępem na kartach misji poprzez zmniejszanie liczby tur bądź liczby błędów jakie możemy popełnić podczas odgadywania. Gratka dla prawdziwych dedukcyjnych wyjadaczy.Dlaczego pokochasz tę grę?
Dzięki zmiennym układom kart na stole, wielu dwustronnym kartom kluczy, które mogą być rozpatrywane na dwa sposoby, każda rozgrywka jest inna i stanowi nowe wyzwanie dla wszystkich graczy. Sprawia to, że w Tajniaków: Duet można grać nieustannie przez godzinę i dłużej, bez zmęczenia czy znużenia rozgrywką.
Łączenie losowych słów skojarzeniami, które drużyna ma odgadnąć, jest niezłą gimnastyką umysłową i zmusza do szukania haseł, które w kreatywny sposób zainspirują drużynę.
Dwie dostępne role teraz znajdują się w rękach każdego z graczy. Oznacza to, że podczas partii uczestnicy będą odgadywać i dawać podpowiedzi podczas tej samej tury. Dzięki temu rozgrywka staje się intensywniejsza, a gra nabiera lekko strategicznego charakteru.
Jeżeli posiadasz grę Tajniacy lub Tajniacy: Obrazki możesz do woli mieszać karty z wszystkich pudełek dzięki czemu powiększy się pula haseł.
Pomimo tego, że gra przeznaczona jest dla dwóch graczy, bez problemu możemy zaprosić do rozgrywki większą ich liczbę! Dzięki temu Tajniacy: Duet sprawdza się także jako gra imprezowa.

Ilość graczy: 2 i więcej graczy
Wiek: >12 lat
Czas gry: ok.15 min.S
Szczegóły
Dział: Gry / Zabawki
Rodzaj zabawki: Gry
Promocje: Wysyłka 24h
Promocje: Rebel - gry planszowe
Wiek: Gry dla 10 latków,  Gry dla 11 latków,  Gry dla 12 latków,  Gry dla 13, 14, 15 latków,  Gry od 16 lat
Ilość graczy: 2 osoby,  3-4 osoby,  5 i więcej
Gry: imprezowe,  karciane,  kooperacyjne
Producent: Rebel

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Gry - Gra Tajniacy: Duet

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.6/5 ( 54 oceny )
 • 5
  45
 • 4
  3
 • 3
  1
 • 2
  3
 • 1
  2

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

skbr

ilość recenzji:3

brak oceny 7-09-2018 09:28

Zweryfikowany zakup

Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w naszym sklepie.

Gra przychodzi do nas w niewielkim pudełku, bardzo wygodna do wrzucenia w bagaż i pogranie podczas wakacji we dwoje.
Sama rozgrywka nie odbiega wiele od oryginalnej wersji Tajniaków, więc jeśli nie stykasz się pierwszy raz z serią nawet nie trzeba specjalnie zagłębiać się w zasady.
Gra bardzo przyjemna, można się dobrze pośmiać z drugą osobą. Bardzo polecam - dobry filler w kolekcji. Na przerwy między czymś większym lub na wolną chwilę.

Czy recenzja była pomocna?

Młody Giercownik

ilość recenzji:810

brak oceny 21-04-2018 19:41

Recenzja gry Tajniacy Duet

?Tajniaków? posiadamy już od dłuższego czasu, graliśmy na imprezach, na co dzień jednak gra zbierała kurze, dlatego właśnie naszym wielkanocnym prezentem okazali się być ?Tajniacy Duet? ? karty można przenosić pomiędzy wersją podstawową, a ta nowa jest przeznaczona do zabawy we dwoje ? znakomita idea rozruszania obu pozycji.

Gra dla 2 osób, z dopiskiem lub więcej, ale naszym zdaniem w szerszym składzie lepiej bawić się w wersję podstawową, ponieważ jest mniej tłumaczenia i nie potrzeba takiej kontroli nad całością gry ? zarządzanie turami uczestników. Czas rozgrywki ok. 15 minut, dla dzieci w wieku od 11 lat ? tak naprawdę jeśli gracz czyta i gra w gry słowne i skojarzeniowe to można prędzej, to zawsze kwestia wprawy.

Bawiąc się we dwoje nie można walczyć ze sobą w tej grze, mechanika pozwala na to kiedy gramy para na parę, zatem walka z upływającym czasem i wspólne zmagania z zasadami gry stały się świetnym rozwiązaniem dla tego produktu.

To, co zwróciło naszą uwagę po otwarciu, to brak klepsydry. W pierwszej części wprowadzała ona pewną nerwowość i niektórych zniechęcała do rozmyślania nad hasłami łączącymi większą liczbę kart. Tutaj zastosowano małe żetony ukazujące niewinnych obserwatorów, które są jednocześnie miarą czasu całej gry, a w zabawie z misjami określają ilość błędnych wskazań, które mamy prawo popełnić.

Podoba nam się, że z myśleniem nad hasłem nikt nas nie popędza i to, że przez ograniczoną liczbę wskaźników czasu prowadzenia rozgrywki jesteśmy zmuszeni zaryzykować i podać terminy łączące większą liczbę kart, a czasem grać bardziej zachowawczo ? o tym przy misjach. Pozycja wymaga teraz większego skupienia, ale we dwoje, kiedy nikt z gości nie prosi o obsługę wcale to nie przeszkadza, a nawet zachęca ? sprawia, że nasze wyzwanie jest bardziej emocjonujące.

Czy recenzja była pomocna?

Sam

ilość recenzji:2

brak oceny 29-12-2017 10:07

Zweryfikowany zakup

Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w naszym sklepie.

Gra bardzo udana - jak wszyscy "Tajniacy". Myślałem, że będzie wtórna (gdybym miał zwykłych Tajniaków słownych, to nie wiem czy bym tę grę kupił), ale są tu wprowadzone nowe elementy. Poprzez to, że jednocześnie obie osoby z tej samej drużyny udzielają wskazówek, gra jest trudniejsza niż oryginał. Dodatkowo, ten wariant jest w pełni kooperacyjny (bez rywalizacji), co dla niektórych będzie zaletą. Sprawdza się dobrze zarówno dla dwóch osób, jak i dla większej grupy gaczy.

Czy recenzja była pomocna?

hippcio

ilość recenzji:1

brak oceny 5-12-2017 18:22

Polecam gorąco. Gra dla dwóch osób, z początku wydaje się nudna, ale możliwość wypełniania różnych misji o różnych poziomach trudności, zmienia grę w naprawdę interesującą ! !

Czy recenzja była pomocna?