Książki i podręczniki do matematyki do liceum i technikum | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka liceum       

Matematyka to królowa nauk, a jak to z władcami bywa, jedni ich kochają, a inni nienawidzą. Zdania uczniów szkół średnich na temat tego przedmiotu od lat są podzielone. Nie zmienia to jednak faktu, że wszystkich ich czeka obowiązkowa matura z matematyki. Liceum to zatem ostatni dzwonek, by nadrobić zaległości z poprzednich etapów edukacji i bez problemu zdać egzamin dojrzałości. Pomogą Ci w tym podręczniki i książki od Gandalfa!

Matematyka technikum              

Dla uczniów, zdobywających konkretne zawody, np. technika budownictwa, informatyka czy logistyka, przedmiot ten ma duże znaczenie. Matematyczne zagadnienia wykorzystują oni już nie tylko w życiu codziennym, ale też na zajęciach praktycznych z kwalifikacji. W sklepie internetowym Gandalf znajdziesz również podręczniki do matematyki w technikum, przeznaczone na 4 bądź 5 lat nauki. Dzięki nowoczesnym publikacjom z łatwością przyswoisz nawet najtrudniejsze zagadnienia.


W tej kategorii znajdziesz publikacje do liceum i technikum / klasa 1-3 / matematyka. Liczba produktów to: 89 – w bardzo korzystnych cenach! Atrakcyjne materiały dydaktyczne kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 10%. Nowoczesne książki napisane są przystępnym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.

z4

Matematyka: liceum i technikum

liceum i technikum
klasa 1-3
matematyka
z4