Matematyka 1. Klasa 1. Część 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Joanna Karłowska-Pik, Bartosz Szumny, Henryk Pawlowski Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka 1. Klasa 1. Część 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Matematyka 1. Klasa 1. Część 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik Matematyka 1. Część 2. Zakres rozszerzony został przygotowany dla uczniów klasy 1 liceów ogólnokształcących i techników na drugi semestr nauki. Podręcznik pozwala zrealizować wymagania przewidziane w zakresie rozszerzonym podstawy programowej oraz skutecznie przygotować się do matury. By pomóc uczniom w odnalezieniu potrzebnych treści i w skutecznej nauce wymaganego materiału, autorzy podręcznika zwrócili szczególną uwagę na funkcjonalne ułożenie treści. Podręcznik zawiera krótkie, teoretyczne omówienia zagadnień, objaśnione w przykładach, a następnie ćwiczone w zadaniach. Dzięki takiemu schematowi uczeń ma możliwość systematycznej pracy. Łatwiej jest mu się zmobilizować do nauki także poza lekcjami w szkole.

Podręcznik do matematyki dla klasy 1, część II, zakres rozszerzony dla szkół ponadpodstawowych składa się z 4 działów:
1. Elementy geometrii płaszczyzny
2. Funkcje
3. Funkcje trygonometryczne kątów w mierze stopniowej
4. Funkcja liniowa

Co znajdziesz w podręczniku Matematyka 1. Część I. Zakres rozszerzony?
- niezbędne definicje, twierdzenia i wzory uzupełnione wieloma przykładami
- hasła na marginesach umożliwiające szybkie odnajdywanie treści
- rozpisane krok po kroku przykładowe zadania oraz następujące po nich zadania rozszerzające i utrwalające do rozwiązania przez ucznia
- wskazówki Na tej lekcji służące wprowadzeniu nowych tematów
- zadania na zakończenie lekcji pozwalające sprawdzić zrozumienie omawianego zagadnienia
- podsumowania lekcji wspierające ucznia podczas samodzielnej nauki
- testy na końcu każdego działu zawierające pytania zamknięte i otwarte.


Matematyka 1. Klasa 1. Część 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Matematyka. Matematyka 1. Klasa 1. Część 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Matematyka 1. Klasa 1. Część 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.