Zrozumieć przeszłość 1. Maturalne karty pracy do historii dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Robert Śniegocki NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Zrozumieć przeszłość 1. Maturalne karty pracy do historii dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

  • Promocja
    image-promocja

Zrozumieć przeszłość 1. Maturalne karty pracy do historii dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Umożliwiają kształcenie kluczowych umiejętności, takich jak praca z mapą, tekstem źródłowym i danymi statystycznymi.
Pomagają utrwalać wiedzę zdobytą na lekcji dzięki przypisaniu zadań do tematów podręcznika.
Pokazują, jak rozwiązywać zadania maturalne dzięki czytelnemu wyjaśnieniu poleceń do zadań oraz Przykładom, w których wyjaśnione są krok po kroku strategie rozwiązywania typów zadań, które często pojawiają się na egzaminie.
Oswajają z maturą poprzez rozwiązywanie wybranych zadań CKE skorelowanych z zakresem treści podręcznika.
Ułatwiają sprawdzenie wiadomości z zakresu starożytności i średniowiecza za pomocą Przykładowego testu i załączonych do niego odpowiedzi.

Karty pracy przeznaczone dla absolwentów szkoły podstawowej.

Zrozumieć przeszłość 1. Maturalne karty pracy do historii dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowane są do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Historia. Zrozumieć przeszłość 1. Maturalne karty pracy do historii dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony są częścią serii Zrozumieć przeszłość. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1019/1/2019. Zrozumieć przeszłość 1. Maturalne karty pracy do historii dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony są zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Zrozumieć przeszłość 1. Maturalne karty pracy do historii dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: