Zdarzenia niepożądane w lecznictwie szpitalnym i podstawowej opiece zdrowotnej - Monika Kwiatkowska Wolters Kluwer - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Zdarzenia niepożądane w lecznictwie szpitalnym i podstawowej opiece zdrowotnej

Dobre praktyki w ochornie zdrowia

podręcznik

Zdarzenia niepożądane w lecznictwie szpitalnym i podstawowej opiece zdrowotnej, Dobre praktyki w ochornie zdrowia - opis produktu:

Właściwa analiza zdarzeń niepożądanych, które spowodowały lub mogły spowodować poważne skutki dla pacjenta to najlepsza gwarancja ciągłej poprawy bezpieczeństwa świadczenia usług medycznych.
W książce omówiono m.in.:
- przykłady i kategoryzację zdarzeń niepożądanych, które mogą zaistnieć w szpitalu i innych podmiotach podstawowej opieki zdrowotnej;
- najczęstsze przyczyny ich występowania oraz podział na poszczególne kategorie;
- narzędzia mogące służyć zmniejszeniu ich liczby, a nawet eliminacji pewnych kategorii tych zdarzeń (np. standardy akredytacyjne, normy ISO, TQM);
- modelowy system zgłaszania zdarzeń niepożądanych, poszczególne jego etapy, analiza wniosków na przyszłość;
- definicję i zakres pojęć, z którymi zdarzenia niepożądane są mylone.
Autorka odnosi się także do aktualnej sytuacji służby zdrowia i problemów związanych z pandemią SARS-CoV-2 w obszarze występowania zdarzeń niepożądanych.

Zdarzenia niepożądane w lecznictwie szpitalnym i podstawowej opiece zdrowotnej Dobre praktyki w ochornie zdrowia, pochodzi z wydawnictwa Wolters Kluwer. Dedykowany jest do: Szkoły wyższe / Nauki społeczno-ekonomiczne / Prawo i administracja.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Zdarzenia niepożądane w lecznictwie szpitalnym i podstawowej opiece zdrowotnej, Dobre praktyki w ochornie zdrowia

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.