Zbiór zadań z logistyki. Kwalifikacja A.30. Część 1 - Grażyna Karpus WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Zbiór zadań z logistyki. Kwalifikacja A.30. Część 1

podręcznik

Zbiór zadań z logistyki. Kwalifikacja A.30. Część 1 - opis produktu:

Zbiór zadań z logistyki. Kwalifikacja A.30 pozwala osobom przygotowującym się do zawodu technik logistyk sprawdzić stopień opanowania wiadomości i umiejętności właściwych dla kwalifikacji Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i monitorowania. Budowa zbioru daje możliwość kilkukrotnego wykonania podobnych ćwiczeń, a stopniowanie ich trudności pomaga uczniom zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane tematy. Zadania obejmują takie zagadnienia, jak: sporządzanie dokumentacji magazynowej, kalkulacja ceny jednostkowej metodą `od stu` i `w sta`, wydania magazynowe według zasad FIFO i LIFO, sporządzanie faktur, dobór dostawców, analizy ABC i XYZ zapasów, metody ustalania wielkości dostaw, kompletowanie i formowanie ładunków, oznakowanie ładunków, prognozowanie, planowanie potrzeb materiałowych MRP, potencjał produkcyjny, kalkulacja kosztu jednostkowego, dystrybucja.

Ostatni dział ma na celu utrwalenie zdobytych umiejętności, a także zapoznanie ze strukturą i zasadami oceniania praktycznych zadań egzaminacyjnych dotyczących kwalifikacji A.30. Zadania utrwalające obejmują szerszy zakres materiału, aby mogły służyć uczniom do powtórzenia wiadomości lub też nauczycielowi do sprawdzenia wiedzy kandydatów do zawodu - poza rozwiązaniami do zadań tych dołączono kryteria oceny, pomocne podczas weryfikowania poprawności ich wykonania.

Publikacja może być wykorzystana jako pomoc do prowadzenia zajęć w technikum i na kwalifikacyjnych kursach zawodowych w zawodzie technik logistyk.

Zbiór zadań z logistyki. Kwalifikacja A.30. Część 1 pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Zbiór zadań z logistyki. Kwalifikacja A.30. Część 1 jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Zbiór zadań z logistyki. Kwalifikacja A.30. Część 1

4.5/5 ( 25 ocen )
  5
  20
  4
  2
  3
  0
  2
  2
  1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.