Zbiór zadań z logistyki. Kwalifikacja A.30. Branża ekonomiczna - Grażyna Karpus WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Zbiór zadań z logistyki. Kwalifikacja A.30. Branża ekonomiczna

podręcznik

Zbiór zadań z logistyki. Kwalifikacja A.30. Branża ekonomiczna - opis produktu:

Zbiór zadań z logistyki. Kwalifikacja A.30 pozwala osobom przygotowującym się do zawodu technik logistyk sprawdzić stopień opanowania wiadomości i umiejętności właściwych dla kwalifikacji Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i monitorowania. Budowa zbioru daje możliwość kilkukrotnego wykonania podobnych ćwiczeń, a stopniowanie ich trudności pomaga uczniom zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane tematy. Zadania obejmują takie zagadnienia, jak: sporządzanie dokumentacji magazynowej, kalkulacja ceny jednostkowej metodą `od stu` i `w sta`, wydania magazynowe według zasad FIFO i LIFO, sporządzanie faktur, dobór dostawców, analizy ABC i XYZ zapasów, metody ustalania wielkości dostaw, kompletowanie i formowanie ładunków, oznakowanie ładunków, prognozowanie, planowanie potrzeb materiałowych MRP, potencjał produkcyjny, kalkulacja kosztu jednostkowego, dystrybucja.

Ostatni dział ma na celu utrwalenie zdobytych umiejętności, a także zapoznanie ze strukturą i zasadami oceniania praktycznych zadań egzaminacyjnych dotyczących kwalifikacji A.30. Zadania utrwalające obejmują szerszy zakres materiału, aby mogły służyć uczniom do powtórzenia wiadomości lub też nauczycielowi do sprawdzenia wiedzy kandydatów do zawodu - poza rozwiązaniami do zadań tych dołączono kryteria oceny, pomocne podczas weryfikowania poprawności ich wykonania.

Publikacja może być wykorzystana jako pomoc do prowadzenia zajęć w technikum i na kwalifikacyjnych kursach zawodowych w zawodzie technik logistyk.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Zbiór zadań z logistyki. Kwalifikacja A.30. Branża ekonomiczna
4.5/5 ( 25 ocen )
  5
  20
  4
  2
  3
  0
  2
  2
  1
  1

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.