Zbiór zadań przygotowujący do egzaminu potwierdzającego Kwalifikację T.13. Planowanie i realizacja imprez i usług turystycznych. Dla zawodu technik obsługi turystycznej - Dorota Sydorko-Raszewska,
Ulubione
Kategorie

Zbiór zadań przygotowujący do egzaminu potwierdzającego Kwalifikację T.13. Planowanie i realizacja imprez i usług turystycznych. Dla zawodu technik obsługi turystycznej (miękka)

podręcznik

Zbiór zadań przygotowujący do egzaminu potwierdzającego Kwalifikację T.13. Planowanie i realizacja imprez i usług turystycznych. Dla zawodu technik obsługi turystycznej - opis produktu:

Zbiór przeznaczony dla zawodu technik obsługi turystycznej w zakresie kwalifikacji T.13. `Planowanie i realizacja imprez i usług turystycznych`. Zawiera 8 zestawów, w skład których wchodzą testy i zadania praktyczne, mające za zadanie pomóc uczniom przygotować się do egzaminu zawodowego. Każdy zestaw to przykładowy egzamin zawodowy (część pisemna i część praktyczna). W książce zamieszczone są odpowiedzi do wszystkich zestawów.

Zbiór zadań przygotowujący do egzaminu potwierdzającego Kwalifikację T.13. Planowanie i realizacja imprez i usług turystycznych. Dla zawodu technik obsługi turystycznej pochodzi z wydawnictwa Format-AB. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Zbiór zadań przygotowujący do egzaminu potwierdzającego Kwalifikację T.13. Planowanie i realizacja imprez i usług turystycznych. Dla zawodu technik obsługi turystycznej jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Zbiór zadań przygotowujący do egzaminu potwierdzającego Kwalifikację T.13. Planowanie i realizacja imprez i usług turystycznych. Dla zawodu technik obsługi turystycznej

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.