Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4-8 - Jolanta Pańczyk Helion - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4-8

podręcznik

  • Wydawnictwo Helion
  •  

  • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
  • Darmowa dostawa ulubionych książek, gier, kosmetyków na Gandalf.com.pl

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4-8 - opis produktu:

Jak dobrze jest wiedzieć i umieć!
Człowiek uczy się całe życie. Najpierw, we wczesnym dzieciństwie, opanowuje trudną sztukę chodzenia i komunikacji z innymi, a także uczy się, co jest bezpieczne, a czego nie należy robić, bo może być dla niego zagrożeniem. Mały człowiek musi przyswoić wiele różnych umiejętności. Musi ale też chce, bo dzieci z natury uczą się chętnie.

Potem człowiek rośnie i idzie do szkoły
Nauka w szkole nie zawsze idzie sprawnie. Szczególnie jeśli na opanowanie wiedzy i umiejętności z jakiegoś przedmiotu potrzeba uczniowi więcej czasu i zaangażowania. Na szczęście istnieją zajęcia uzupełniające. W ich trakcie nauczyciel, przy użyciu tego zeszytu ćwiczeń, może poświęcić Ci dodatkową uwagę, raz jeszcze wytłumaczyć zagadnienie, które sprawia Ci trudność, i pomóc w wykonaniu ciekawych zadań.

Taka nauka to sama przyjemność!
Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4 - 8 to pomoc dla nauczyciela i ucznia. Zadaniem zajęć rewalidacyjnych jest wyrównywanie różnic rozwojowych w zakresie np. spostrzegania, logicznego myślenia, pamięci, grafomotoryki. Zadania zebrane w tym zeszycie mają usprawniać nie tylko motorykę ręki, lecz także koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie, spostrzegawczość oraz inne funkcje, które uczeń powinien doskonalić w procesie edukacji.

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4-8 przygotowano w wydawnictwie Helion. Materiał przygotowano dla: Szkoła podstawowa / Klasa 4 / Klasa 5.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4-8

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.