W centrum uwagi 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Arkadiusz Janicki, Lucyna Czechowska NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

W centrum uwagi 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

W centrum uwagi 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik W centrum uwagi 2, zakres podstawowy jest kluczową książką edukacyjną dla każdego młodego obywatela Polski. Uczniowie, dzięki tej pozycji rozwiną świadomość znajomości prawa polskiego jak i prawa międzynarodowego. Swoim zakresem książka obejmuje takie zagadnienia jak podstawy prawa, prawa człowieka, prawo obowiązujące w Polsce, stosunki międzynarodowe oraz założenia Konstytucji RP i Europejskiej konwencji praw człowieka.

W centrum uwagi 2, Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikumPodręcznik W centrum uwagi 2 podejmuje ważne tematy dotyczące ochrony praw człowieka, a także relacji między państwami oraz różnych systemów międzynarodowych. Ugruntowuje naszą pozycję, jako obywatela Polski, Europy i Świata. Atrakcyjna szata graficzna oraz infografiki ułatwiają przyswajanie wiedzy. Uczy rozwijania umiejętności takich jak analiza danych statystycznych, pracę z tekstami naukowymi i publicystycznymi oraz umiejętne korzystanie z serwisów medialnych. Dzięki zawartym pełnym wersjom tekstów Konstytucji RP oraz Europejskiej konwencji praw człowieka, uczeń może obcować z realnym aktem prawnym.

W centrum uwagi 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres podstawowyW celu sprawniejszego przyswajania wiedzy podręcznik został opatrzony wieloma ułatwieniami. Zawiera elementy, które wyróżniają fragmenty tekstu. Znacznik O tym się mówi to fragmenty tekstów prasowych, publicystycznych i naukowych zawierające opinie na temat ważnych zjawisk z życia społecznego. Element Przykład to odzwierciedlenie typowych sytuacji w życiu codziennym. Wskazówka polityka | partia | wybory podpowiedzą jakie zagadnienia będą poruszane w danej lekcji. Wskaźnik Konstytucja RP: ... to odniesienia do przepisów Konstytucji RP, a znacznik EKPCz: ... to odniesienia do Europejskiej Konwencji Praw Człowieka. Elementy Więcej informacji i Czy wiesz, że... zawierają dodatkową porcję wiedzy, która uzupełnia zdobytą wiedzę i zaciekawia swoją treścią. Zakładka Ćwiczenia, umieszczona pod każdą lekcją pozwoli w sprawny sposób powtórzyć przyswojony materiał.

Po każdej lekcji występuje podsumowanie, które ułatwia przygotowanie do egzaminów i sprawdzianów.

W Centrum Uwagi 2, Nowa EraPodręcznik W Centrum Uwagi 2 został wydany nakładem wydawnictwa Nowa Era, z numerem dopuszczenia MEN 1034/2/2020.

W centrum uwagi 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Wiedza o społeczeństwie. W centrum uwagi 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest częścią serii W centrum uwagi. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1034/2/2020. W centrum uwagi 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
W centrum uwagi 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

ciekawski

11-09-2020 10:09

W centrum uwagi jest bardzo interesującą serią podręczników, polecam przeczytać zanim oddamy młodzieży, samemu można się sporo ciekawych rzeczy dowiedzieć i nieco inaczej spojrzeć na to co już wiemy

Czy recenzja była pomocna?