SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Todo listo! 1. Język hiszpański dla szkół ponadpodstawowych. Podręcznik

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

Wydawnictwo Szkolne PWN
Nr dopuszczenia: 1178/1/2023
Data wydania 2023
ISBN 9788301223960

Opis produktu:

Todo listo! 1. Podręcznik to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Wysoka jakość merytoryczna, dydaktyczna i metodyczna podręcznika gwarantowana jest przez polsko-hiszpański zespół autorski związany z Wydawnictwem enClave.

Atuty podręcznika: Współczesne teksty oparte na naturalnym języku, interesujący materiał zdjęciowy i nowoczesna szata graficzna podręcznika - atrakcyjne dla młodzieży w tej grupie wiekowej. Interaktywne zasoby dostępne na nowoczesnej platformie edukacyjnej e-Akademia PWN - idealne do wykorzystania zarówno podczas pracy online, jak i stacjonarnej. Przejrzysty układ podręcznika, stała struktura rozdziałów i podział materiału na jednostki lekcyjne - pozwalają korzystać z publikacji intuicyjnie, bez żmudnego poszukiwania wybranej treści. Unikalne pomysły, które sprzyjają samodzielnej pracy ucznia - sekcja ze słownictwem do aktywnego opanowania, tabelaryczne ujęcie zagadnień gramatycznych, część realioznawcza oraz powtórzeniowa na końcu każdego działu. Sekcja powtórzeniowa zawiera test rozdziałowy, który pozwala na powtórzenie zdobytej wiedzy oraz sprawdzenie stopnia jej opanowania. Zadaniem ucznia jest rozwiązanie testu i dokonanie samooceny na podstawie osiągniętych rezultatów i podanych kryteriów. Interesujące dla uczniów rozwiązania metodyczne, m.in. teksty o aktualnej tematyce podane w atrakcyjnej dla młodzieży formie, takiej jak: wpisy na blogu, komentarze w mediach społecznościowych, wywiady, podcasty, rozmowy na czacie czy hasztagi. Cyfrowe wsparcie w nauczaniu języka z e-Akademią PWN

Z cyklem Todo Listo! związane są elektroniczne narzędzia edukacyjne oraz dodatkowe materiały dostępne w e-Akademii PWN. Korzystaj z zasobów elektronicznych, aby oszczędzać swój czas i w ciekawy sposób angażować uczniów w naukę. Platforma PWN to idealne narzędzie zarówno do pracy stacjonarnej, jak i online. Dzięki niej możesz również monitorować postępy uczniów.

W e-Akademii PWN znajdziesz: multibook, czyli interaktywny podręcznik, e-ćwiczenia, które możesz wysyłać uczniom, e-testy rozdziałowe w wersjach A i B, e-kartkówki, testy i kartkówki w formatach PDF i DOC, pełną dokumentację nauczycielską (plany, rozkłady materiału, scenariusze zajęć, nagrania), cyfrową wersję podręcznika dla uczniów.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: liceum i technikum,  językowe,  hiszpański
Wydawnictwo: Szkolne PWN
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 205x285
Liczba stron: 140
Nr dopuszczenia: 1178/1/2023

RECENZJE - Podręcznik - Todo listo! 1. Język hiszpański dla szkół ponadpodstawowych. Podręcznik

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: