Teraz matura 2020. Fizyka. Tuż przed egzaminem - Krystyna Pilot NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Teraz matura 2020. Fizyka. Tuż przed egzaminem

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Teraz matura 2020. Fizyka. Tuż przed egzaminem, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

`Teraz matura. Tuż przed egzaminem` z fizyki to publikacja przygotowująca do egzaminu maturalnego, przeznaczona do samodzielnej nauki.

- Ułatwia przypomnienie najważniejszych zasad, których należy przestrzegać podczas rozwiązywania zadań dzięki wskazówkom, przykładom i komentarzom.
- Pozwala szybko wyszukać niezbędne wzory, prawa i definicje dzięki przystępnemu i zwięzłemu przedstawieniu najważniejszych treści.
- Ułatwia uporządkowanie wiedzy związanej z rozwiązywaniem zadań typu maturalnego dzięki omówieniu krok po kroku wszystkich typów zadań maturalnych, wraz z przykładami i dodatkowymi zadaniami dostępnymi za pośrednictwem kodu QR.
- Umożliwia prześledzenie obowiązkowych doświadczeń z fizyki w zakresie rozszerzonym dzięki filmom z doświadczeniami dostępnym po wpisaniu kodów QR.
- Przygotowuje do egzaminu od strony praktycznej dzięki szczegółowo opisanym elementarnym zasadom dotyczącym rozwiązywania zadań typu maturalnego.
- Umożliwia osiągnięcie bardzo dobrego wyniku egzaminu dzięki praktycznym poradom ułatwiającym rozwiązywanie zadań.

Teraz matura 2020. Fizyka. Tuż przed egzaminem po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Materiały pomocnicze do matury / Fizyka.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Teraz matura 2020. Fizyka. Tuż przed egzaminem, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

3.9/5 ( 8 ocen )
 • 5
  3
 • 4
  2
 • 3
  2
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: