Teraz matura 2015. Biologia. Vademecum - Jolanta Holeczek, Joanna Stawarz, Barbara Januszewska-Hasiec, Joanna Kobyłecka, Renata Stencel NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Teraz matura 2015. Biologia. Vademecum

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Teraz matura 2015. Biologia. Vademecum, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

"Vademecum" z serii "Teraz matura" pomaga uporządkować wiedzę oraz umożliwia zapoznanie się ze sposobami rozwiązywania zadań typu maturalnego.

- Ułatwia zrozumienie i zapamiętanie procesów oraz związków między strukturą a funkcją dzięki czytelnym schematom i tabelarycznym zestawieniom.
- Uczy rozwiązywania różnych typów zadań maturalnych za pomocą praktycznych Wskazówek i Zadań krok po kroku.
- Pomaga rozwinąć umiejętność łączenia wiedzy z różnych działów dzięki odnośnikom do powiązanych treści oraz licznym porównaniom.
- Zapewnia dostęp do różnorodnych materiałów przygotowujących do matury z biologii umieszczonych na portalu www.terazmatura.pl.


Publikacja opracowana przez ekspertów zgodnie z wytycznymi CKE dotyczącymi egzaminu maturalnego z biologii od roku szkolnego 2014/2015.

Teraz matura 2015. Biologia. Vademecum po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Materiały pomocnicze do matury / Biologia.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Teraz matura 2015. Biologia. Vademecum, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

4.6/5 ( 63 oceny )
 • 5
  50
 • 4
  8
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  3

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

Zibi

7-10-2018 11:00

Jedno z najlepszych vademec jakie czytałem i z jakich miałem przyjemność się uczyć.Nowa Era znów nie zawodzi jeżeli chodzi o materiały naukowe. Konkretnie napisane, czytelne tabelki, masa obrazów(które są zresztą podstawą w nauce biologii) ułatwiających naukę i tłumaczących skomplikowane procesy, takie jak np. skurz mięśnia. Dobra dla maturzystów jak i uczniów przygotowujących się na konkursy przedmiotowe. Dodatkowo w książce są napisane wskazówki dla maturzystów z których można się dowiedzieć jak dobrze napisać maturę lub jak radzić sobie z trudnymi zagadnieniami. Polecam Vademecum wszystkim a w szczególności maturzystom(do których jest skierowana) i uczniom którzy będą przygotowywali się na konkursy biologiczne. Sam ją posiadam i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.

Czy recenzja była pomocna?