SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Nowa Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań maturalnych. Zakres rozszerzony

Do matury 2024

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

Wydawnictwo NOWA ERA
Data wydania 2023
ISBN 9788326747700
  • Dostępność niedostępny

Opis produktu:

Seria NOWA Teraz matura to sprawdzona w praktyce seria publikacji maturalnych dostosowana do wymagań egzaminacyjnych CKE, które będą obowiązywać w 2024 roku. Seria zaprojektowana tak, aby zapewnić uczniom angażującą i efektywną naukę, dostosowaną do indywidualnych stylów uczenia się. Tworzy ściśle zintegrowany, wzajemnie się dopełniający system rozwiązań papierowych i cyfrowych.W skład serii wchodzą publikacje takie jak: Vademecum i Zbiory zadań, Arkusze (matematyka i język angielski), Zasoby cyfrowe, do których dostęp dają publikacje papierowe. Seria obejmuje następujące przedmioty maturalne: język polski, matematyka, język angielski, biologia, chemia, geografia, fizyka, historia.Oferta została zaktualizowana o zadania z tegorocznej matury, materiały na ostatnią prostą oraz nowe zasoby cyfrowe.

Zbiór zadań `NOWA Teraz matura. Matematyka. Poziom rozszerzony` zapewnia efektywne treningi w rozwiązywaniu różnorodnych typów zadań maturalnych, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. To cenna pomoc, która pomaga przystosować się do nowej formy egzaminu maturalnego z matematyki, zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej na rok 2024.

Skład tego zbioru obejmuje:

Skrótowe zestawienie wiedzy: Kompaktowy przegląd informacji dokładnie dopasowanych do wymagań egzaminacyjnych.
Baza zadań powtórzeniowych: Bogaty zbiór zadań do powtórzenia, optymalnie dobrany pod kątem liczby zadań.
Różnorodne typy zadań maturalnych na poziomie podstawowym: Obejmuje zarówno zadania zamknięte, jak i otwarte.
Zadania maturalne na poziomie rozszerzonym: W tym także zadania z praktycznym i realistycznym kontekstem.
Zestawy zadań maturalnych: Przygotowane zestawy zadań umożliwiające skupienie na ćwiczeniach opartych na realnych egzaminach.
Odpowiedzi do zadań oraz modele rozwiązań do zadań otwartych: Dostarczone odpowiedzi oraz modele rozwiązań do zadań, które wymagają bardziej rozbudowanego opracowania.
Dostęp do materiałów cyfrowych: Możliwość korzystania z materiałów cyfrowych, takich jak wideo-tutoriale, wskazówki oraz rozwiązania do wszystkich zadań.
Podział na rozdziały zgodny z Vademecum: Przystosowane do struktury przewodnika `Vademecum NOWA Teraz matura`.

By uzyskać dostęp do zasobów cyfrowych, należy zarejestrować się na platformie app.nowaterazmatura.pl i aktywować indywidualny kod dostępu podany w publikacji. Okres dostępu do materiałów trwa od 1 września do 31 sierpnia roku następnego, niezależnie od daty aktywacji. Ten zbiór zadań `NOWA Teraz matura` będzie znakomitym wsparciem w przygotowaniach do egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie rozszerzonym.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Wydawnictwo: NOWA ERA
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 202x265
Liczba stron: 272

RECENZJE - Podręcznik - Nowa Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań maturalnych. Zakres rozszerzony, Do matury 2024

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: