Spotkania z kulturą. Karty pracy do omawiania wytworów kultury dla liceum i technikum - Barbara Forysiewicz, Grażyna Świętochowska, Magdalena Sacha, Grzegorz Nazaruk, Natalia Mrozkowiak-Nastrożna,
Ulubione
Kategorie

Spotkania z kulturą. Karty pracy do omawiania wytworów kultury dla liceum i technikum

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Spotkania z kulturą. Karty pracy do omawiania wytworów kultury dla liceum i technikum, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Proponowane karty pracy krok po kroku prowadzą do odczytania i zrozumienia wytworów kultury prezentowanych w podręczniku i na dołączonej do niego płycie. Publikacja zawiera zestawy pytań umożliwiających kompleksowe omówienie wybranych dzieł sztuki oraz zjawisk kulturowych, dzięki czemu uczeń ma możliwość rozwijania niezbędnej na maturze umiejętności analizy i interpretacji tekstów kultury.

Spotkania z kulturą. Karty pracy do omawiania wytworów kultury dla liceum i technikum po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowane są do: Liceum i technikum / Klasa 1-3 / Wiedza o kulturze. Spotkania z kulturą. Karty pracy do omawiania wytworów kultury dla liceum i technikum są częścią serii Spotkania z kulturą.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Spotkania z kulturą. Karty pracy do omawiania wytworów kultury dla liceum i technikum, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.7/5 ( 28 ocen )
 • 5
  24
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  2
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: