Religia. Moje miejsce w kościele. Podręcznik dla klasy drugiej liceum i technikum - Jan Szpet, Danuta Jackowiak Św. Wojciech - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Religia. Moje miejsce w kościele. Podręcznik dla klasy drugiej liceum i technikum

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

 • Wydawnictwo Św. Wojciech
 • Nr dopuszczenia: AZ-4-01/10
 •  

 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Religia. Moje miejsce w kościele. Podręcznik dla klasy drugiej liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik `Religia. Moje miejsce w kościele` funkcjonuje pod dwiema szatami graficznymi. Obie wersje zgodne są z programem: AZ-4-01/10. Zatwierdzonego 12.09.2011r.

Podręcznik podzielony jest na 6 działów i zawiera 56 jednostek lekcyjnych. Zasugerowany układ ma pomóc uczniowi w odnalezieniu swojego miejsca w Kościele.

Zaproponowana tematyka porusza problemy egzystencjalne, które pomogą młodemu człowiekowi w przeanalizowaniu własnych postaw, działań i decyzji. Dostarczają również rzetelnej wiedzy teologicznej, opartej na nauczaniu Kościoła. Ciekawe połączenie współczesnych autorów i ich refleksji ze źródłami biblijnymi przygotują młodego człowieka do wejścia w dorosłe życie i uświadomienia mu potrzeby podejmowania odpowiedzialnych decyzji, zgodnych z nauką Chrystusa. Stawiane uczniowi pytania zainspirują go do kreatywnego myślenia, dialogu i dyskusji podczas lekcji. Doprowadzą młodzież do stwierdzenia, iż nie ma sprzeczności pomiędzy wiarą, wiedzą a życiem osobistym. Ciekawa szata graficzna odgrywa istotną rolę dydaktyczno-wychowawczą i pomaga uczniowi w wykazaniu się wiedzą zdobytą na innych przedmiotach.

Religia. Moje miejsce w kościele. Podręcznik dla klasy drugiej liceum i technikum po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa Św. Wojciech. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Religia. Numer dopuszczenia podręcznika to: AZ-4-01/10. Religia. Moje miejsce w kościele. Podręcznik dla klasy drugiej liceum i technikum jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Religia. Moje miejsce w kościele. Podręcznik dla klasy drugiej liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

3.5/5 ( 2 oceny )
  5
  1
  4
  0
  3
  0
  2
  1
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.