Przygotowanie oferty produktów i usług reklamowych. Podręcznik do nauki zawodu technik organizacji reklamy Kwalifikacja A.26.1 - Dorota Zadrożna, Alina Kargiel WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Ulubione
Kategorie

Przygotowanie oferty produktów i usług reklamowych. Podręcznik do nauki zawodu technik organizacji reklamy Kwalifikacja A.26.1

podręcznik

Przygotowanie oferty produktów i usług reklamowych. Podręcznik do nauki zawodu technik organizacji reklamy Kwalifikacja A.26.1 - opis produktu:

W podręczniku zaprezentowano wiedzę na temat możliwości korzystania z różnych źródeł informacji o produktach i usługach reklamowych, rozpoznania rynku produktów i usług reklamowych na podstawie analizy ekonomicznej i marketingowej.

Podkreślono znaczenie stosowania narzędzi marketingu i opracowania oferty handlowej zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami klientów.

Przedstawiono także metody kalkulacji cen, opracowania cenników produktów i usług reklamowych, przygotowania prezentacji produktów i usług reklamowych z wykorzystaniem oprogramowania komputerowego.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Przygotowanie oferty produktów i usług reklamowych. Podręcznik do nauki zawodu technik organizacji reklamy Kwalifikacja A.26.1
4.6/5 ( 20 ocen )
  5
  16
  4
  2
  3
  1
  2
  0
  1
  1

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.