Powtórka przed maturą CHEMIA Zadania Zakres rozszerzony - Piotr Kosztołowicz PAZDRO Oficyna Edukacyjna - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Powtórka przed maturą CHEMIA Zadania Zakres rozszerzony

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Powtórka przed maturą CHEMIA Zadania Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Ta książka pomoże maturzystom w dobrym przygotowaniu się do matury - ułatwi powtórzenie i utrwalenie całego materiału nauczania chemii, obowiązującego na egzaminie maturalnym w zakresie rozszerzonym.
Materiał w niej zawarty obejmuje wszystkie treści z dotychczasowej i z obecnej podstawy programowej oraz treści dodatkowe, zawarte m.in. w wymaganiach egzaminacyjnych sformułowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjnych i występujące w arkuszach egzaminacyjnych.
Każdy z rozdziałów zaczyna się od przypomnienia wiadomości teoretycznych. Po nim następują przykładowe zadania dotyczące danego tematu, w których przedstawiono sposoby ich rozwiązywania, a następnie zadania do samodzielnego rozwiązania.
Na końcu książki podano odpowiedzi do wszystkich zadań oraz skorowidz rzeczowy.

Powtórka przed maturą CHEMIA Zadania Zakres rozszerzony po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa PAZDRO Oficyna Edukacyjna. Dedykowany jest do: Materiały pomocnicze do matury / Chemia.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Powtórka przed maturą CHEMIA Zadania Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

4.4/5 ( 25 ocen )
 • 5
  17
 • 4
  4
 • 3
  2
 • 2
  1
 • 1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.