Portugalski w tłumaczeniach gramatyka 1 A1-A2 + CD - PRACA ZBIOROWA Preston Publishing - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Portugalski w tłumaczeniach gramatyka 1 A1-A2 + CD

Wydanie 2

podręcznik

Portugalski w tłumaczeniach gramatyka 1 A1-A2 + CD, Wydanie 2 - opis produktu:

Jeżeli chcesz w krótkim czasie opanować podstawy gramatyki języka portugalskiego, poznając jednocześnie zwroty przydatne w sytuacjach komunikacyjnych, podręcznik `Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka` jest dla Ciebie. Znajdziesz w nim ponad 1200 użytecznych zdań i wyrażeń, czytelne wytłumaczenie zasad gramatycznych oraz płytę CD (mp3) z kursem audio. Pierwsza część przystępnego kursu do praktycznej nauki języka portugalskiego łączy naukę gramatyki z rozwijaniem umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu. Nie musisz jeszcze niczego umieć, wystarczy twoja chęć do nauki. Dzięki tej książce:- z łatwością opanujesz gramatykę i słownictwo poprzez setki zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień, ułożonych według zagadnień gramatycznych, - zrozumiesz zasady gramatyczne języka portugalskiego czytając przystępnie napisane wskazówki w języku polskim,- utrwalisz wiedzę, wyćwiczysz wymowę i prawidłowe konstruowanie zdań korzystając z ponad 5-godzinnego kursu audio na płycie CD (mp3)- zmobilizujesz się do regularnej nauki dzięki jasnemu i logicznemu układowi stron. Jest to książka wymarzona dla samouków, ale też dla tych, którzy chcieliby przypomnieć sobie podstawy języka portugalskiego lub sprawdzić swoje umiejętności na poziomie A1-A2. Podręcznik może również stać się uzupełnieniem tradycyjnych kursów językowych, nauki w szkole lub na uniwersytecie. Uczniowi pomoże przygotować się do sprawdzianów i egzaminów, nauczycielowi ułatwi zaplanowanie i opracowanie materiałów na zajęcia. Jego przejrzysta, logiczna struktura zachęci do regularnej, skutecznej i co nie mniej ważne przyjemnej nauki.

Portugalski w tłumaczeniach gramatyka 1 A1-A2 + CD Wydanie 2, pochodzi z wydawnictwa Preston Publishing. Pomaga w nauce języka portugalskiego.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Portugalski w tłumaczeniach gramatyka 1 A1-A2 + CD, Wydanie 2

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.